Старосамбірська

районна державна адміністрація

Доручення №20/01-10 від 26.02.2018

Про проведення районної акції

«Первоцвіт 2018» на території району

 

Відповідно до статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», статей 12, 36 Закону України «Про рослинний світ», статей 5, 9 Закону України «Про Червону книгу України», рішення Львівської обласної ради від 2 грудня 2003 року №193 «Про заходи щодо охорони рідкісних та зникаючих видів рослин на території Львівської області», листів: Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації від 21 лютого 2018 року №04.02-861, Державної екологічної інспекції у Львівській області від 22 лютого 2018 року №04-855:

                                                      Сільським, селищним, міським головам,

                                                       об’єднаним територіальним громадам

 

 • 1.Довести до відома населення та суб’єктів господарювання на підпорядкованій території про проведення районної акції, згідно з рішенням Львівської обласної ради від 2 грудня 2003 року №193 «Про заходи щодо охорони рідкісних та зникаючих видів рослин на території Львівської області», пунктом 5 якого заборонити:
 • -   усім організаціям і громадянам – збір і знищення рослин, занесених до Списку видів рослин області – об’єктів Червоної книги України;

  - заготівельним організаціям приймання сировини лікарських рослин, занесених до Списку видів рослин області – об’єктів Червоної книги України, від громадян, підприємств, організацій;

  -     розорювання земель, на яких зростають ці види рослин, а також, будь-які заходи, що можуть призвести до корінних змін у рослинному покриві таких ділянок;

 • продаж на ринках, вулицях, площах міст та інших населених пунктів району рослин, занесених до списку видів рослин області – об’єктів Червоної книги України, зокрема, підсніжника білого, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового, тощо.

2. Прийняти відповідні рішення виконкомів сільських, селищних, міських рад, об’єднаних територіальних громадах про заборону продажу (реалізацію) на підпорядкованих територіях рослин, які занесені у Червону книгу України (підсніжник білий, білоцвіт весняний, шафран Гейфеля, рябчик шаховий та інші).

                                             Термін: протягом березня-травня 2018 року

 1. Організувати проведення спільних рейдів на ринках, вокзалах, міських площах, збуту об’єктів квіткового світу та інших потенційних місцях продажу первоцвітів, для боротьби із несанкціонованою торгівлею первоцвітами.

                                            Термін: протягом березня - травня 2018 року

Кавулі С.С., Гавриляку М.І., Жуку Я.Й.

 1. Вжити заходи для недопущення реалізації (торгівлі) первоцвітів на території ринків району у весняний період 2018 року.

   При виявленні фактів продажу первоцвітів на території ринків району інформувати правоохоронні органи.

                                            Термін: протягом березня - травня 2018 року

Бегею І.П.

 1. Забезпечити висвітлення доручення в районних засобах масової інформації, у рамках проведення районної акції, згідно з рішенням Львівської обласної ради від 2 грудня 2003 року №193 «Про заходи щодо охорони рідкісних та зникаючих видів рослин на території Львівської області».     

                                          Термін: протягом березня 2018 року

 2. Про вжиті заходи та проведену роботу інформувати відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (кабінет 220) у визначений термін.

 

 1. Контроль за виконанням доручення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

                                                                                            

                                                                                                                 Орест Бонк