Старосамбірська

районна державна адміністрація

Рішення Колегії №1/02-30 від 16.02.2018

Про виконання Програми соціально-економічного

та культурного розвитку Старосамбірського

району у 2017 році

 

Заслухавши доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., співдоповіді в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вечорка Л.М. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2017 році», Колегія Старосамбірської районної державної адміністрації зазначає, що упродовж 2017 року в районі були реалізовані заходи, спрямовані на розвиток у економічній і соціальній сферах та на забезпечення підвищення рівня життя місцевого населення.

Підприємства промисловості в січні-листопаді 2017 року реалізували продукції на суму 136,2 млн. грн., що більше порівняно з відповідним періодом минулого року на 34,2 млн. грн. (33,5%).

В розрахунку на одиницю населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 1,748 тис. грн.

З жовтня місяця впроваджено шість вітрових установок ТОВ «Карпатський вітер» (обсяг РП – 44,6 млн. грн.).

В галузі сільського господарства району господарську діяльність здійснюють: 22 сільськогосподарських підприємства, які займаються рослинництвом, 7 сільськогосподарських підприємств, які займаються рослинництвом і тваринництвом та 4 сільськогосподарські кооперативи, 3 державні підприємства та 3 сімейні ферми.

В 2017 році в с. Стрілки створено сімейну ферму.

За рахунок власних коштів ФО побудувала тваринницьке приміщення потужністю 12 голів, придбала 8 голів корів молочного напряму продуктивності, доїльний апарат та корми. У планах на 2018 рік придбання холодильної установки, косарки, транспортера гною та збільшення поголів’я великої рогатої худоби.

Протягом року зареєструвалося ще 2 нові фермерські господарства (ФГ «Влад 2017», ФГ «Софія-Агро»), які будуть здійснювати свою діяльність у галузі рослинництва на території Новоміської ОТГ.

В жовтні 2017 року на території с. Трушевичі ФОП придбала обладнання для переробки зерна на крупу. 5 грудня дане обладнання ввели в експлуатацію працевлаштувавши 2 наймані особи .

Всіма категоріями господарств в галузі рослинництва вироблено:

- 34154 тонн зернових (після доробки), що становить 149% до прогнозу,

- 95968тонн картоплі, що відповідно 107,9 %, до прогнозу,

- 13909 тонн овочів, що відповідно 112,7%, до прогнозу.

Під урожай 2018 року всіма категоріями господарств підготовлено посіяно 5502 га озимих зернових культур та 715 га озимого ріпаку, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами посіяно 2447 га озимих зернових, що на 114% більше до 2017року та 715 га озимого ріпаку, що на 201,8% - до минулого року.

У 2017 році сільськогосподарськими підприємствами вироблено 294,5 тонни молока, що становить 94,1 % до періоду минулого року; 59,0 тонн м’яса, що становить 93,2 % до періоду минулого року; реалізовано 258,5 тонн молока, що становить 120,5 % до періоду минулого року та м’яса у живій вазі 54,2 тонни, що становить 96,3 % до періоду минулого року.

Станом на 01.01.2018 в районі зареєстровані 1276 суб’єктів підприємницької діяльності - фізичні особи.

Протягом 2018 року пройшли державну реєстрацію 255 суб’єктів підприємницької діяльності, що більше відповідного періоду минулого року на 20,3%, з яких 228 - фізичні особи, 27 - юридичні (за відповідний період минулого року - 212, з них 160 - фізичні, 52 - юридичні).

В сфері сприяння бізнесу працює ЦНАП.

Протягом 2017 року до ЦНАП звернулося 9680 суб’єктів. Прийнято:

- 4766 вхідних пакетів документів на отримання адмінпослуг,

- надано 5037 консультації,

- видано 4643 результати адмінпослуг.

Забезпечується вирішення звернень від мешканців району, голів місцевих рад, депутатів районної ради з приводу транспортного забезпечення. Отримані від громадян скарги скеровувалися перевізникам для врегулювання порушених питань.

Філією «Старосамбірський райавтодор» та «Турківська ДЕД» виконувалися роботи з зимового утримання доріг, проводився ямковий ремонт, планування а/д та узбіччя автогрейдером.

Підприємства житлово-комунального господарства району забезпечували населення відповідними послугами, працювали в стабільному, безаварійному режимі.

Забезпечувалося надання якісних освітніх, медичних та соціальних послуг мешканцям району.

З метою забезпечення виконання заходів і завдань Програми соціально-економічного і культурного розвитку району, Колегія районної державної адміністрації:

                                                         ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляка М.С., співдоповіді в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Юрчика П.Я., головного лікаря комунального закладу Старосамбірської районної ради «Старосамбірська центральна районна лікарня» Войтіва Ю.Я., заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вечорка Л.М. «Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району у 2017 році» прийняти до відома.
  2. Зауваження та пропозиції, висловлені під час обговорення питання про підсумки виконання Програми у 2017 році, врахувати при реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку Старосамбірського району на 2018 рік, зокрема:

2.1. Відділу освіти райдержадміністрації (Багряк Н.А.):

2.1.1 Забезпечувати вчасне довезення учнів до шкіл, відповідно до затверджених графіків руху автобусів «Школярик», на території району та до початку 2018/19 навчального року організувати підвезення учнів за маршрутом Велика Волосянка - Ясениця-Замкова - Стрілки.

2.1.2. До початку 2018/19 навчального року забезпечити проведення робіт щодо покращення водопостачання Страшевицької ЗСШ І-ІІ ступенів та організацію гарячого харчування у Головецькій ЗСШ І-ІІІ ступенів.

  1. Керівникам бюджетних установ району при призначенні на посаду керівників підприємств, установ та організацій, що перебувають у державній власності, проводити погодження кандидатур керівників з органами місцевого самоврядування відповідної території (відповідно до пункту «б» статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).
  2. Керівникам управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації до 31 грудня 2018 року в межах виділених асигнувань забезпечити реалізацію завдань і заходів з виконання Програми на 2018 рік.
  3. Добромильському міському голові Петрику Ю.О. до 20 квітня 2018 року надати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та у паперовому вигляді) сертифікати або декларації про введення в експлуатацію об'єктів, які реалізовано у 2017 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку. У випадку відсутності вищезазначених сертифікатів надати документальне підтвердження їх знаходження на розгляді у Департаменті Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.
  4. В.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Багряк Н.А., директору Старосамбірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Копачу Л.М., Добромильському міському голові Петрику Ю.О., Старосамбірському міському голові Трухиму І.С., Стар'явському сільському голові Потічному М.С., Великосушицькому сільському голові Середницькому М.С., Новоміському сільському голові Кулясу П.П., Міженецькому сільському голові Брицькому В.М., до 20 квітня 2018 року надати у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та у паперовому вигляді) фотозвіт з розміщення відповідних інформаційних табличок (наклейок) на кожному з об'єктів, що фінансувалися і були введені в експлуатацію у 2015-2017 рр. із залученням коштів державного фонду регіонального розвитку (відповідно до пункту 3 розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 №439).
  5. Керівникам органів місцевого самоврядування, керівникам управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, головним розпорядникам бюджетних коштів забезпечити дотримання кінцевих термінів виконання підготовчих та будівельно-монтажних робіт за рахунок бюджетних коштів, які у 2018 році спрямовуються на будівництво (реконструкцію) та капітальний ремонт об'єктів соціально-культурного і житлово-комунального призначення встановлених дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації від 12 лютого 2018 року №10/0/6-18, згідно з додатком.
  6. Відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (Масляк М.С.):

7.1. Підготувати звернення до керівників підприємств, які здійснюють пасажирські перевезення на території району щодо забезпечення дотримання водіями затверджених графіків руху на маршрутах, в тому числі у вихідні і святкові дні, та дотримання вимог чинного законодавства при підвищенні тарифів на перевезення.

7.2. Підготувати звернення до керівництва ПАТ «Львівобленерго» про забезпечення заміни аварійних опор ліній електропередач на території району у 2018 році.

7.3. Підготувати звернення до Департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації про невиконання у 2017 році запланованих ремонтних робіт на дорогах Мшанець - Стрілки та Старий Самбір – Кобло за рахунок коштів обласного бюджету.

7.4. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

  1. Контроль за виконання рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                                            О.Е.Бонк

 

                                                                                                         

 

                                                                            Додаток

                                                                           до рішення Колегії

                                                                          райдержадміністрації

                                                                          16 лютого 2018 року №1/02-30

 

Кінцеві терміни виконання підготовчих та будівельно-монтажних робіт:

1.1. Для робіт, які вимагають проведення тендерів:

- виготовлення (коригування) проектно-кошторисної документації - 18.03.2018;

- експертиза проектно-кошторисної документації - 01.04.2018;

- оголошення тендеру - 02.04.2018;

- укладання угоди на виконання робіт - 04.05.2018;

- дозвіл на початок будівельних робіт - 11.05.2018;

- початок робіт - 11.05.2018.

1.2. Допорогові закупівлі (для робіт до 1,5 млн. грн.):

- виготовлення (коригування) проектно-кошторисної документації - 18.03.2018;

- експертиза проектно-кошторисної документації - 01.04.2018;

- оголошення закупівлі - 02.04.2018;

- укладання угоди на виконання робіт - 13.04.2018;

- дозвіл на початок будівельних робіт - 20.04.2018;

- початок робіт - 20.04.2018.

1.3. Для робіт та закупівель, які не вимагають виготовлення проектно-кошторисної документації:

- оголошення тендеру - 19.02.2018;

- укладання угоди на виконання робіт, надання послуг, постачання товарів - 23.03.2018;

- дозвіл на початок будівельних робіт - 30.03.2018;

- початок робіт - 30.03.2018.

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                       М.М.Год