Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №123/01-04 від 22.02.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.       Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання) Войтович Наталії Василівні, яка розташована на території Торчиновицької сільської ради Старосамбірського району, Львівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці (місце проживання) Войтович Наталії Василівні площею 0,9921 га з присвоєним кадастровим номером 4625187400:06:000:0070 із земель пайового фонду на території Торчиновицької сільської ради.
  3.         Громадянці Войтович Н.В., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Торчиновицькому сільському голові Припіну З.М. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.
  5.       Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

  Голова                                                                                                     О.Е.Бонк