Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №112/01-04 від 15.02.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання) Загорбенській Галині Іванівні, яка розташована на території Міженецької сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці (місце проживання) Загорбенській Галині Іванівні площею 0,5801 га з кадастровим номером 4625183300:04:000:0297 із земель пайового фонду на території Міженецької сільської   ради.
  3. Громадянці Загорбенській Г.І., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Міженецькому сільському голові Брицькому В.М., внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.      
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                 О.Е.Бонк