Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №15/01-04 від 12.01.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17,  22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання)  Сторожевій Марії Ярославівні, яка розташована на території Старосолянської селищної  ради  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці  (місце проживання) Сторожевій Марії Ярославівні площею 1,3003 га з кадастровим номером 4625155700:02:000:0285 із земель пайового фонду на території  Старосолянської селищної  ради.
  3. Громадянці Сторожевій М.Я., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Старосолянському селищному голові    Фолису  О.Д. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.       
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                                        О.Е.Бонк