Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №6/01-04 від 03.01.2018

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання) Беднарчику Ігору Дмитровичу, яка розташована на території Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2.  Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Беднарчик Ігоря Дмитровича площею 1,3500 га з присвоєним кадастровим номером 4625183900:01:000:0072 із земель пайового фонду на території Новоміської сільської ради.
  3. Громадянину Беднарчик І.Д., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4.  Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Новоміському  сільському голові Кулясу П.П. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 
  5.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                                        О.Е.Бонк