Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №3/01-04 від 02.01.2018

Про стан пасажирських перевезень

на території Старосамбірського району

 

Відповідно до статті 6, пункту 6 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання рішення Колегії від 21 грудня 2017 року №25/02-30 «Про стан пасажирських перевезень на території Старосамбірського району»:

  1. Керівникам автоперевізних підприємств:

1.1. Забезпечити роботу транспорту на маршрутах згідно з графіками руху.

1.2. Звернути увагу та забезпечити безперебійну роботу транспорту на маршрутах, де мали місце зриви рейсів у січні-листопаді 2017 року, а саме:

ТзОВ «Самбірське АТП - 14608» - Самбір-Тур’є, Самбір – Мшанець, Самбір-Кобло, Самбір-Мігово.

ПАТ «Львівське АТП-14630» - Львів – Недільна.

ПП «Авто - Стар» - Стрільбичі – Старий Самбір – Стара Ропа.

1.3. Забезпечити безумовне виконання маршрутів в пікові часи навантажень зранку при добиранні на роботу та у вечірній час при добиранні населення з роботи додому.  

1.4. Забезпечити роботу транспорту у вихідні та святкові дні згідно з графіками погодженими з органами місцевого самоврядування.

1.5. Забезпечити виконання рейсів, які є кінцевими точками маршрутів  (не проміжні) і до населених пунктів інших рейсів вже немає, зокрема, у ранковий та вечірній час.

1.6. Забезпечити виконання обов’язкових зупинок у спеціально відведених для цього місцях.

        1.7. Звернути увагу водіям транспортних засобів на культуру обслуговування пасажирів, недопустимість паління та розмов телефоном за кермом. З водіями регулярно проводити інструктаж стосовно культури обслуговування пасажирів та дотримання транспортної дисципліни.

  1. Рекомендувати головам місцевих рад організувати роботи з облаштування та ознакування визначених місць зупинок транспортних засобів в межах відповідних населених пунктів.
  2. Начальнику філії «Старосамбірський райавтодор» ДП «Львівський облавтодор» Гривнаку В.М., начальнику філії «Турківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» Яворському Я.Й забезпечувати своєчасне розчищення доріг від снігу для проїзду автомобільного транспорту.
  3. Начальнику відділу економічного розвитку торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Масляку М.С. підготувати подання на розгляд сесії Старосамбірської районної ради про прийняття звернення до Львівської обласної державної адміністрації та регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» про недопущення закриття залізничного сполучення Самбір-Старжава, Самбір-Нижанковичі, та залізничної станції в м.Хирів.
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                                 О.Е Бонк