Старосамбірська

районна державна адміністрація

Рішення Колегії №24/02-30 від 21.12.2017

Про стан розвитку фізичної культури

та спорту в Старосамбірському районі

 

   Заслухавши доповідь завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Маковського С.І. «Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Старосамбірському районі», Колегія Старосамбірської райдержадміністрації зазначає, що у 2017 році збірні команди Старосамбірського району з різних видів спорту, які формуються із кращих спортсменів району взяли участь у комплексних обласних XXVI спортивних іграх Львівщини.

Протягом 2017 року в Старосамбірському районі облаштовано шість спортивних майданчиків, а саме: три тренажерні майданчики (м.Старий Самбір, м.Добромиль, с.Терло), три майданчики із штучним покриттям (с.Терло, с.Торчиновичі, Новоміська ОТГ). Тривають роботи з облаштування майданчика із наливним покриттям в с. Верхній Лужок.

Враховуючи наведене вище, Колегія райдержадміністрації.

ВИРІШИЛА:

  1. Доповідь завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Маковського С.І. «Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Старосамбірському районі» прийняти до відома.
  2. Сектору молоді та спорту райдержадміністрації (Маковський С.І.) спільно із Старосамбірською ДЮСШ (Зачко Ю.Д.) та Старосамбірським                   ВФСТ «Колос» (Луць А.І.):

2.1. Сприяти залученню дітей, молоді та дорослого населення району до занять фізичною культурою та спортом з метою популяризації спорту в районі.

2.2. Провести спортивно-масові заходи приурочені до визначних дат на території України, області та району.

  1. Сектору молоді та спорту райдержадміністрації (Маковський С.І.):

3.1. На виконання обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки» у 2018 році запланувати облаштування спортивних майданчиків на території Старосамбірського району, про що повідомити управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

3.2. У двотижневий термін підготувати проект розпорядження голови райдержадміністрації на виконання цього рішення.

  1. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова Колегії                                                                                     О.Е. Бонк