Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №602/01-04 від 21.12.2017

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17,  22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання) Войнаровичу Івану Андрійовичу, яка розташована на території Новоміської сільської  ради  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Войнаровичу Івану Андрійовичу  площею 0,7300 га з кадастровим номером 4625183900:01:000:0073  із земель пайового фонду на території  Новоміської сільської   ради.
  3. Громадянину Войнаровичу І.А., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Березовський І.С.), Новоміському сільському голові   Кулясу П.П., внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.       
  5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

 Голова                                                                                                                      О.Е.Бонк