Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №599/01-04 від 21.12.2017

Про надання дозволу на виготовлення

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статей 356, 357 Цивільного кодексу України:

  1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для здійснення передачі у спільну часткову власність жительці (місце проживання) Туркевич Орисі Михайлівні (свідоцтво про право на спадщину за законом ВВВ 285987) - 1/4 земельної частки (паю); жителю (місце проживання) Паїку Євгенію Михайловичу (свідоцтво про право на спадщину за законом ВВВ №285988) - 1/4 земельної частки (паю); жительці (місце проживання) Лазірко Лідії Михайлівні (свідоцтво про право на спадщину за законом ВВВ 285990) - 1/4 земельної частки (паю); жительці (місце проживання) Грабській Любомирі Михайлівні (свідоцтво про право на спадщину за законом ВВВ 285989) - 1/4 земельної частки (паю) загальною площею 1,92 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №053723 із земель пайового фонду на території Старосолянської селищної ради.
  2. Громадянам: Туркевич О.М., Паїку Є.М., Лазірко Л.М. та  Грабській Л.М. виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.
  3. 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                 О.Е. Бонк