Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №580/01-04 від 14.12.2017

Про надання дозволу на

розроблення проекту

детального плану території

 

             Відповідно до пункту 5 частини 1 статті 13, статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25.05.2011 №555, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження порядку розроблення містобудівної документації»:

  1. Надати ТзОВ «Чумак» дозвіл на розроблення проекту детального плану території частини господарського двору для обслуговування власних нежитлових будівель за межами населених пунктів на території Трушевицької сільської ради, Старосамбірського району, Львівської області.
  2. Взяти до уваги, що замовником  розроблення проекту детального плану території, зазначеного в п.1 та внесення змін до нього, є Старосамбірська районна державна адміністрація.
  3. Трушевицькій сільській раді спільно з розробником забезпечити проведення громадського слухання проекту детального плану території.
  4. Після проведених громадських слухань подати проект детального плану території на затвердження Старосамбірській райдержадміністрації.
  5. Головному спеціалісту відділу з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Бегею І.П. у тижневий термін опублікувати розпорядження на офіційному Веб-сайті райдержадміністрації.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Пупу Р.Р.

 

Голова                                                                                                 О.Е.Бонк