Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №566/01-04 від 07.12.2017

Про організацію та проведення в районі

Дня святого Миколая, новорічних і

різдвяних свят для дітей та юнацтва

 

   Відповідно до статей 6, 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою відзначення в районі Дня святого Миколая, новорічних і різдвяних свят, організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва, виховання поваги та збереження народних традицій:

  1. Відділу освіти райдержадміністрації (Манжурова Г.Б.), відділу культури райдержадміністрації (Юрчик П.Я.), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.), службі у справах дітей райдержадміністрації (Досяк О.С.), сектору молоді та спорту райдержадміністрації (Маковський С.І.), Старосамбірському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Корпак М.С.), сільським, селищним та міським головам:

  1.1. Розробити та затвердити заходи з організації та проведення Дня святого Миколая, новорічних і різдвяних свят для дітей та юнацтва у Старосамбірському районі.

  1.2. Забезпечити виконання заходів в усіх населених пунктах району, навчально-виховних закладах, закладах охорони здоров’я та соціального захисту району.

  1. Старосамбірському відділенню поліції Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області (Голубець В.В.):

  2.1. Спільно з органами місцевого самоврядування вжити заходи щодо недопущення реалізації піротехнічних засобів.

  2.2. Забезпечити громадський порядок під час проведення масових культурно-мистецьких заходів і супровід автотранспорту з перевезення дітей до місць проведення заходів, посилити охорону правопорядку в населених пунктах району під час проведення традиційних новорічно-різдвяних дійств.

  1. Районним засобам масової інформації (Макар І.І.) забезпечити висвітлення заходів щодо проведення Дня святого Миколая, новорічних і різдвяних дійств в районі.
  2. Відділу освіти райдержадміністрації (Манжурова Г.Б.), відділу культури райдержадміністрації (Юрчик П.Я.), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Цебак С.І.), сектору молоді та спорту райдержадміністрації (Маковський С.І.), Старосамбірському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (Корпак М.С.), сільським, селищним та міським головам інформувати про проведену роботу службу у справах дітей райдержадміністрації до 20 січня 2018 року.
  3. 6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова                                                                                                                   О.Е. Бонк