Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №432/01-04 від 05.10.2017

Про затвердження технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю (місце проживання) Олійнику Богдану Володимировичу, яка розташована на території Торчиновицької сільської ради Старосамбірського району, Львівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Олійнику Богдану Володимировичу площею 1,3440 га з кадастровим номером 4625187400:06:000:0030 із земель пайового фонду на території Торчиновицької сільської   ради.
  3. Громадянину Олійнику Б.В., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.
  4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Пупа Р.Р.), Торчиновицькому сільському голові Припіну З.М., внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.      
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                               О.Е.Бонк