Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №389/01-04 від 08.09.2017

 Про надання дозволу на виготовлення

 технічної документації із землеустрою щодо

 встановлення (відновлення) меж земельної

 ділянки в натурі (на місцевості)

 Відповідно до статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статей 17, 118, 121, 186 Земельного кодексу України, статей 356, 357 Цивільного кодексу України:

 1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для здійснення передачі у спільну часткову власність жителю (місце проживання) Касюхничу Степану Васильовичу (свідоцтво про право на спадщину за законом НМО 811005) - 1/2 земельної частки (паю) та жительці (місце проживання) Сайці Світлані Іванівні (свідоцтво про право на спадщину за законом НМО №811009) - 1/2 земельної частки (паю) загальною площею 1,47 в умовних кадастрових гектарах взамін сертифікату на право на земельну частку (пай) серії ЛВ №053675 із земель пайового фонду на території Старосолянської селищної ради.

 2. Громадянам Касюхнич С.В. та Сайці С.І., виготовлену та погоджену, у встановленому законом порядку, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва подати на затвердження в райдержадміністрацію.

 3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

  

Голова                                                                                                                 О.Е.Бонк