Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №388/01-04 від 07.09.2017

 Про внесення змін до показників районного

 бюджету Старосамбірського району на 2017 рік

 

           Відповідно до пункту 3 статті 13, статті 18 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення сесії Старосамбірської районної ради від 23 грудня 2016 року №191 «Про районний бюджет Старосамбірського району на 2017 рік», враховуючи лист відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації від 5 вересня 2017 року №489/01-26, з метою проведення своєчасної оплати за спожиту електроенергію для Лаврівського дитячого будинку:

 

           1. Внести зміни до видаткової частини загального фонду районного бюджету, а саме: за КПКВ 1011060 «Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках                (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім`ях), в сім`ях патронатного вихователя» зменшити бюджетні асигнування по КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» в сумі 35000 (Тридцять п’ять тисяч) гривень, відповідно збільшити бюджетні асигнування по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії» в сумі 35000 (Тридцять п’ять тисяч) гривень, головний розпорядник коштів – відділ освіти Старосамбірської районної державної адміністрації.

 

           2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Петрівська Л.І.) внести відповідні зміни до районного бюджету та здійснювати фінансування видатків з урахуванням внесених змін.

 

           3. В.о. начальника відділу освіти Старосамбірської районної державної адміністрації Багряк Н.А. внести відповідні зміни та забезпечити цільове використання коштів.

 

           4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.    

 

 

Голова                                                                                                               О.Е. Бонк