Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №386/01-04 від 05.09.2017

 Про затвердження технічної документації

 із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

  

        Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

 

         1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання) Деленко Ярославі-Катерині Андріївні, яка розташована на території Новоміської сільської ради Старосамбірського району, Львівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

         2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці  (місце проживання) Деленко Ярославі-Катерині Андріївні площею 1,8729 га з кадастровим номером 4625180400:06:000:0058 із земель пайового фонду на території Новоміської сільської ради.

 

          3. Громадянці Деленко Я.А., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.

 

          4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Пупа Р.Р.), Новоміському  сільському голові Кулясу П.П. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 

 

          5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

  

Голова                                                                                                                   О.Е.Бонк