Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №363/01-04 від 22.08.2017

 Про затвердження технічної документації

 із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

 меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

 

Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей  17,  22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

 

           1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жительці (місце проживання) Павлевич Орисі Осипівні, яка розташована на території Новоміської  сільської  ради Старосамбірського району, Львівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

           2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жительці (місце проживання) Павлевич Орисі Осипівні площею 1,6621 га з кадастровим номером 4625180400:01:000:0226  із земель пайового фонду на території  Новоміської  сільської  ради.

 

           3. Громадянці Павлевич О.О., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну  ділянку.

 

           4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Пупа Р.Р.), Новоміському сільському голові Кулясу П.П., внести відповідні зміни до земельно-облікових документів.

 

           5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

  

Голова                                                                                                                        О.Е.Бонк