Старосамбірська

районна державна адміністрація

Розпорядження №327/01-04 від 07.08.2017

 Про затвердження технічної документації

 із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

 меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

          Відповідно до статті 6, частини 2 статті 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 17, 22, 118, 121, 186 Земельного кодексу України:

 

           1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у власність жителю  (місце проживання)  Кучабському Ярославу Ярославовичу, яка розташована на території Новоміської сільської ради Старосамбірського району, Львівської області, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

           2. Надати земельну ділянку у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва жителю (місце проживання) Кучабському Ярославу Ярославовичу  площею 0,8965 га з кадастровим номером 4625183900:03:000:0110 із земель пайового фонду на території Новоміської сільської ради.

 

           3. Громадянину Кучабському Я.Я., в установленому законом порядку, здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку.

 

           4. Відділу у Старосамбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Пупа Р.Р.), Новоміському  сільському голові Кулясу П.П. внести відповідні зміни до земельно-облікових документів. 

 

           5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

  

Голова                                                                                                                   О.Е. Бонк