Старосамбірська

районна державна адміністрація

eHealth: понад 50 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

Станом на сьогодні 54, 7 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Як повідомляють у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА, до системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області,  1383944 декларацій вже підписали з медиками.

Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, а також  Дрогобицькому,  Яворівському, Старосамбірському, Сколівському та Городоцькому районах.

Детальніше: eHealth: понад 50 %...

Для розпорядників бюджетних коштів організували навчальний семінар

У понеділок, 22 жовтня, департамент економічної політики облдержадміністрації провів два навчальні семінари щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro.

На цей раз мали змогу отримати актуальну інформацію про особливості закупівель електричної енергії на 2019 рік розпорядники бюджетних коштів Самбірського та Городоцького районів.

Участь у заходах взяли понад 90 осіб, серед яких представники районних державних адміністрацій, міських та районних рад та об’єднаних територіальних громад.

Детальніше: Для розпорядників бюджетних...

На Львівщині презентували книгу про Михайла Фіголя

Сьогодні, 23 жовтня, у музеї Львівської національної академії мистецтв презентували книгу «Михайло Фіголь: Альбом».

Книга, упорядником якої став Олесь Фіголь, відкриває сторінки із життя автора великих живописних циклів з історії древнього Галича, наукових реконструкцій архітектурних пам’яток на території Галицького історико-культурного заповідника.

Детальніше: На Львівщині презентували...

До 100-річчя ЗУНР презентують фотопроект за участі військових в одностроях Січових стрільців, УГА та ЗСУ

До 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки презентують фотопроект за участі військових в одностроях УГА, Січових стрільців та ЗСУ.

“Нам потрібно гордитись українським військом, яке мужньо захищає країну. Українська Галицька армія виконувала не лише військові завдання, але й просвітницьку роль.

Детальніше: До 100-річчя ЗУНР...

В межах Міжнародного економічного форуму розглянуть нову промислову політику України

1 листопада стартує масштабна економічна подія - XVIII Міжнародний економічний форум. Цьогорічний девіз форуму - «Львівщина - хаб можливостей!» об’єднає представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону.

Спікерами першої пленарної дискусії «Нова промислова політика України - результат економічних реформ» стануть Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі, Голова Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунер, Надзвичайний та Повноважний Посол Нідерландів в Україні Едуард Хукс.

Детальніше: В межах Міжнародного...

35+5: На Львівщині триває процес створення об’єднаних територіальних громад

Сьогодні, 23 жовтня, у Львівському центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася прес-конференція «35+5=40 ОТГ на Львівщині. Потенціал розвитку».  Про здобутки реформи децентралізації у напрямку створення об’єднаних територіальних громад розповів перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Якщо аналізувати фінансові показники, стан справ та відгуки від представників ОТГ, ми бачимо, що реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, демонструє позитивні результати.

Детальніше: 35+5: На Львівщині триває...