Старосамбірська

районна державна адміністрація

Відкриття проекту-виставки «Metropolis. Минулі утопії майбутнього»

Результат пошуку зображень за запитом "Відкриття проекту-виставки «Metropolis. Минулі утопії майбутнього»"У понеділок, 23 жовтня, у Пороховій вежі на вул.Підвальній, 4, Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів та Арт-центр Павла Гудімова «Я Галерея» представлять Львівську репрезентацію проекту «Metropolis. Минулі утопії майбутнього.

Куратором виставки є Павло Гудімов.

Початок о 18.00 год.

Детальніше: Відкриття проекту-виставки...

Семінар "Організація, діагностика, інтенсивна терапія"

Результат пошуку зображень за запитом "картинка Семінар"У межах реформування післядипломної освіти молодших медичних спеціалістів, вперше в Україні,  22-23 жовтня 2018 року о 9.00 год. на базі Львівського медичного коледжу післядипломної освіти (вул. Липинського, 54, 2-ий поверх) відбудеться семінар: «Організація, діагностика, інтенсивна терапія (від немовлят до геріатричних пацієнтів)».

Захід організовано за підтримки департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації за участю ВНКЗ ЛОР «Львівський медичний коледж післядипломної освіти” та клініки ім. Ернст фон Бергман  (м. Потсдам, Німеччина).

Детальніше: Семінар "Організація,...

Cемінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді»

Результат пошуку зображень за запитом "Семінар «Комплексний підхід до енергоефективності"У четвер, 18 жовтня,  у с.Зубра Пустомитівського району відбудеться семінар «Комплексний підхід до енергоефективності в об’єднаній територіальній громаді»

Початок реєстрації о 09:30 год

Місце: народний дім с.Зубра (вул. І.Франка)

Детальніше: Cемінар «Комплексний підхід...

Всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”

Результат пошуку зображень за запитом "Всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”"У четвер, 18 жовтня,  з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми у м. Львові пройде всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” - мовчазна і мирна хода, яка проводять вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві.

Початок о 14:00 год.

Детальніше: Всесвітня щорічна акція...

Театралізоване військово-історичне дійство «Бій відділів УПА проти військ НКВД»

Результат пошуку зображень за запитом "картинка Театралізоване військово-історичне дійство «Бій відділів УПА проти військ НКВД»"У неділю, 14 жовтні, 76-ту річницю створення Української повстанської армії та День захисника України Львівщина відзначить театралізованим військово-історичним дійством «Бій відділів УПА проти військ НКВД».

Виставу просто неба відбудеться у парку «На валах» неподалік будівлі Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18).

Початок о 16:00 год.

Зустріч побратимів

Результат пошуку зображень за запитом "картинка Зустріч побратимів"З нагоди відзначення Дня захисника України у суботу, 13 жовтня, відбудеться "Зустріч побратимів".

Початок о 16:00 у внутрішньому дворику Львівської облдержадміністрації (вул.Винниченка, 18).

Формат зустрічі передбачає мистецьку частину, а також за ініціативи громадських організацій планують організувати частування.

Запрошуємо учасників АТО, громадські організації, які опікуються воїнами, родини загиблих учасників АТО та Небесної Сотні.