Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»

     На адресу облдержадміністрації надійшов лист від 20.11.2018 № 18112013 (копія додається) ТОВ «Спецекспотрейд» стосовно проведення Міністерством екології та природних ресурсів України щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел». Учасниками конкурсу можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле – і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації та окремі громадяни.

         Враховуючи зазначене та з метою залучення всіх зацікавлених щодо прийняття участі у конкурсі.

Щодо встановлення реалізаційної вартості скрапленого газу для потреб населення

          Відповідно до листа ДП «Івано-Франківськ-Пропан» від 12.11.2018 № 06.01-391, у зв’язку із збільшенням закупівельної ціни скрапленого газу, з 01.12.2018 підвищується реалізаційна вартість скрапленого газу для забезпечення комунально-побутових потреб населення Львівської області до 360,00 грн. (у т.ч. ПДВ) за один балон місткістю 21 кг.

"Проведення Дня енергозбереження в Мурованській ЗСШ І-ІІ ст."

12  листопада в   Мурованській ЗСШ І-ІІ ст. проведено День енергозбереження. Розпочався він  загальношкільною  лінійкою, на якій  учні 6 класу  розповіли учням школи  про важливість електроенергії  в житті людини, джерела її виникнення. Класний керівник 6 класу  Федак Іван Богданович ознайомив учнів з історією виникнення Міжнародного дня енергозбереження і навів приклади, що воно дозволяє нам зробити.

У всіх класах школи проведено просвітницько-навчальну гру «Енергозбереження в побуті».  Класні керівники  особливу увагу звернули на такі питання: що може зробити учень  і вся школа ?  чому нам треба берегти енергію?                      

У 9 класі  проведено виховну годину «Енергозбереження і енергоефективність» (класний керівник Кльось Микола Петрович). Учитель розпочав її бесідою, де нам потрібна електроенергія, про роль довкілля в її утворенні. Пояснив значення слів «енергозбереження», «енергоефективність». Учні працювали в групах і міркували, як можна зберегти електроенергію при користуванні ПРАЛЬНОЮ МАШИНОЮ  І КОМП'ЮТЕРОМ. Потім переглянули відеоролик про енергозбереження, підготовлений учнями молодших і старших класів.

Закінчився День енергозбереження підсумковою лінійкою, на якій учні розповіли, як вони будуть берегти електроенергію вдома і в школі, щоб квітувала планета Земля, а її мешканці не повторили долю динозаврів.

 

Щодо оцінювання учасників закупівель товарів, робіт та послуг

Відповідно до п.2.4 протокольного доручення наради голови облдержадміністрації від 26.01.2018 № 25/0/7-18 департамент економічної політики сформував узагальнений рейтинг учасників закупівель товарів, робіт та послуг, на підставі заповнених замовниками закупівель анкет щодо оцінювання учасників.

Ознайомитись з результатами загального рейтингу та рейтингу в межах окремих розділів закупівель (CPV) можна на офіційній сторінці Львівської облдержадміністрації у вкладці «Оцінювання», або за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/171GDJSu1Ykf546_oxQBkKMnOTnAlvyE jhbtgH-Ahd84/edit#gid=0

 

На базі Львівської політехніки розвиватимуть центр підтримки інновацій

Заступник міністра економічного розвитку Михайло Тітарчук, перебуваючи із робочим візитом на Львівщині взяв участь у круглому столі на тему «Створення в Україні мережі Центрів підтримки технологій та інновацій».

Детальніше: На базі Львівської...

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби

Розпорядженням  голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 березня 2018 року №269/0/5-18 "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Львівської області у 2018 році" встановлено весняно-літню заборону на лов риби. інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Львівської області в 2018 році в період з 1 квітня до 30 червня 2018 року.

 

Детальніше: Про встановлення...