Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо оцінювання учасників закупівель товарів, робіт та послуг

Відповідно до п.2.4 протокольного доручення наради голови облдержадміністрації від 26.01.2018 № 25/0/7-18 департамент економічної політики сформував узагальнений рейтинг учасників закупівель товарів, робіт та послуг, на підставі заповнених замовниками закупівель анкет щодо оцінювання учасників.

Ознайомитись з результатами загального рейтингу та рейтингу в межах окремих розділів закупівель (CPV) можна на офіційній сторінці Львівської облдержадміністрації у вкладці «Оцінювання», або за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/171GDJSu1Ykf546_oxQBkKMnOTnAlvyE jhbtgH-Ahd84/edit#gid=0

 

На базі Львівської політехніки розвиватимуть центр підтримки інновацій

Заступник міністра економічного розвитку Михайло Тітарчук, перебуваючи із робочим візитом на Львівщині взяв участь у круглому столі на тему «Створення в Україні мережі Центрів підтримки технологій та інновацій».

Детальніше: На базі Львівської...

Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби

Розпорядженням  голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 березня 2018 року №269/0/5-18 "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Львівської області у 2018 році" встановлено весняно-літню заборону на лов риби. інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Львівської області в 2018 році в період з 1 квітня до 30 червня 2018 року.

 

Детальніше: Про встановлення...

Загальносвітова кампанія "ГОДИНА ЗЕМЛІ 2018"

      В суботу 24 березня 2018 року з 20.30. год. до 21.30. год. відбудеться загальносвітова кампанія "Година Землі 2018".

     В рамках акції закликають людей по всій планеті вимкнути світло на одну годину  - Годину Землі, як символ стурбованості про майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

     Україна вже 9 років поспіль приєднується до кампанії, яка має на меті привернути увагу населення планети до необхідності збереження та відтворення навколишнього природного середовища та ощадливого використання ресурсів.

    Кожен з нас може долучитися до кампанії шляхом вимкнення необов"язкового освітлення та електричних приладів на 60 хвилин у домівках чи офісах, а також впровадження енергоощадні заходи у повсякденному житті.

 

На Старосамбірщині відбулась нарада з представниками деревообробної та лісопереробної галузі району та громадською організацією «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини», органами місцевого самоврядування, контролюючими органами району

        06.02.2018 року об. 11.00. год. в сесійному залі Старосамбірської районної ради була проведена нарада під головуванням голови райдержадміністрації О.Е.Бонка з представниками деревообробної та лісопереробної галузі району та громадською організацією «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини», органами місцевого самоврядування, контролюючими органами району, товарно – сировинною біржею «Галконтракт», представниками Львівської обласної державної адміністрації (Куйбіда С.В.).

На нараді було обговорено ряд таких наступних проблемних питань:

1).   План реалізації та заготівлі необробленої деревини усіма лісокористувачами на території Старосамбірського району;

2). Забезпечення деревообробних підприємств району лісозаготівельною сировиною.

3).       Різне.

         Учасники наради обговорили ряд проблемних питань, які найбільше актуальні на сьогоднішній день для розвитку даної галузі на території району. За підсумками проведення наради ГО «Асоціацією деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» будуть прийняті відповідні рішення, що стимулюватимуть та сприятимуть суб’єктам підприємницької діяльності, що працюють у сфері обробки деревини в частині забезпечення їх сировинною базою (лісоматеріали), ринками збуту кінцевої продукції, можливістю організації та проведення районних торгів, тощо.