Старосамбірська

районна державна адміністрація

"На Старосамбірщині відбулась нарада з представниками деревообробної та лісопереробної галузі району та громадською організацією «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини», органами місцевого самоврядування, контролюючими органами район

        06.02.2018 року об. 11.00. год. в сесійному залі Старосамбірської районної ради була проведена нарада під головуванням голови райдержадміністрації О.Е.Бонка з представниками деревообробної та лісопереробної галузі району та громадською організацією «Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Львівщини», органами місцевого самоврядування, контролюючими органами району, товарно – сировинною біржею «Галконтракт», представниками Львівської обласної державної адміністрації (Куйбіда С.В.).

На нараді було обговорено ряд таких наступних проблемних питань:

1).   План реалізації та заготівлі необробленої деревини усіма лісокористувачами на території Старосамбірського району;

2). Забезпечення деревообробних підприємств району лісозаготівельною сировиною.

3).       Різне.

         Учасники наради обговорили ряд проблемних питань, які найбільше актуальні на сьогоднішній день для розвитку даної галузі на території району. За підсумками проведення наради ГО «Асоціацією деревообробників та лісозаготівельників Львівщини» будуть прийняті відповідні рішення, що стимулюватимуть та сприятимуть суб’єктам підприємницької діяльності, що працюють у сфері обробки деревини в частині забезпечення їх сировинною базою (лісоматеріали), ринками збуту кінцевої продукції, можливістю організації та проведення районних торгів, тощо.