Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо участі у виставці в Республіці Білорусь

Повідомляємо, що 24-25 жовтня 2018 року в м. Гомель, Республіка Білорусь відбудеться Перший форум та виставка регіонів України та Республіки Білорусь.

Місцем проведення визначено Палац легкої атлетики з прилеглою територією, який знаходиться за адресою: Республіка Білорусь, місто Гомель, вулиця Ювілейна, 50.

Загальна площа легкоатлетичного комплексу (приміщення та відкрита площа) - 4000 квадратних метрів. Загальна обладнана площа у приміщенні - 1200 квадратних метрів. Українській експозиції відведено 600 квадратних метрів обладнаної виставкової площі.

За рішенням Уряду України планується участь у виставці експозиції усіх регіонів. В експозицію Львівської області буде включено презентаційний стенд економічного та інвестиційного потенціалу регіону та колективну експозицію провідних підприємств-експортерів. крупно-габаритні експонати розміщуватимуться на прилеглій території. Керівники підприємств-експонентів матимуть можливівсть взяти участь в двосторонньому економічному форумі, який відбудеться у місті Гомель за участі Президентів двох країн.

Участь в економічному форумі - безкоштовна. участь у виставці - на платній основі. Вартість участі складається з організаційного внеску та вартості квадратного метру обладнаної виставкової площі еквівалент 60 доларів США. додаткові витрати учасників виставки, які необхідно врахувати складатимуться з: транспортних витрат, витрат на митне оформлення, витрат на відрядження працівників для роботи на виставці.

Пріоритетними галузями виставки є: машинобудування, легка і переробна промисловість.

з метою представлення Львівщини на належному рівні та враховуючи те, що у вказаній виставці братиме участь Президент України П. О. Порошенко, запрошуємо до участі у даному заході зацікавлені підприємства району.

Інформацію про підприємства, які бажають взяти участь у виставці, просимо подавати до 1 серпня 2018 року на адресу департаменту економічної політи Львівської обласної державної адміністраці Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи повідомити відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації за телефоном (238) 21-5-04. 

Про бізнес стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в цивільному та комерційному будівництві"

У рамках співпраці Ради голів державних адміністрацій з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США відкрило нову програму бізнес стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в цивільному та комерційному будівництві"

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

- будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом;

- спеціалісти, які приймають фінансові та технічні рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів);

- асоціації, постачальники і виробники будівельних матеріалів;

У Програмі братимуть участь компанії з Азейбарджану, Грузії, Казахстану, Киргистану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, України.

Вимоги до кандидатів:

 - знаний досвід роботи в галузі;

- керівна посада в своїй компанії;

- знання англійської мови не обов"язкове;

Розгляд і відбір кандидатів на участь У Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає програма SABIT у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати пов"язані з перельотом з Києва до США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладдачів в робочі години, медичну страховку на випадок екстеної необхідності і 400 доларів США на непередбачувані витрати на весь період стажування.

Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією запонена англійською та російською мовами.

2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними).

3. Лист рекомендація (російською та англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. бажано одни файлом у форматі pdf до вказаного терміну.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА  у розділі "РГДА" підрозділі "Документи" пункт 13 за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/ee- construction-2018.doc.

Для участі потенційним учасникам необхідно подати дло 13 липня 2018 року АНКЕТИ.

 

"Щодо обмеження публічного відтворення аудіовізуальних творів російських артистів в закладах громадського харчування, ресторанного господарства, клубах, підприємствах, установах, організаціях на території району"

          Старосамбірська  районна державна адміністрація повідомляє, що останнім часом почастішали звернення громадських організацій щодо незаконного використання російськомовного культурного продукту у закладах громадського харчування, ресторанного господарства, клубах, підприємствах, установах, організаціях Львівської області.

     Така ситуація сприяє розпалюванню міжнаціональної ворожнечі та створює загрози національним інтересам на національній безпеці України.

        З метою недопущення ескалації напруги в суспільстві та враховуючи звернення Львівської обласної ради від 17 квітня 2018 року №687 та доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.06.2018 року №38/0/6-18 щодо встановлення мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області, просить керівників закладів громадського харчування, ресторанного господарства, клубів, підприємств, установ, організацій на території Старосамбірського району незалежно від форм власності обмежити публічне відтворення аудіовізуальних творів російських артистів, дії яких створюють загрозу національній безпеці України.

 

Черговий конкурс інвестиційних проектів для учасників АТО розпочався з 04 травня

 

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО інформує про чергове оголошення конкурсу інвестиційних проектів з 04 травня 2018 року по 04 червня 2018 року.

Детальніше: Черговий конкурс...