Старосамбірська

районна державна адміністрація

ГРАФІК проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади

                                                                                 ЗАТВЕРДЖУЮ

         Голова Старосамбірської  районної державної адміністрації

                                                                          М.Д.Пацай

                                                                                     11 липня 2014 року

                           

                               

                       ГРАФІК

                                  проведення обговорення змін до Конституції України

                                             щодо децентралізації державної влади

                     у вересні 2014 року

 

 

Дата, час проведення

Назва сільської селищної, міської ради

Склад учасників наради

Примітка

3 вересня

з 11.00 год. 

Старосамбірська міська  рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

3 вересня

з 15.00 год. 

Тершівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

4 вересня

з 10.00 год. 

Стрільбицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості

 

4 вересня

з 13.00 год. 

Білицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості

 

4 вересня

з 16.00 год. 

Волошинівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

5 вересня

з 11.00 год. 

Великолінинська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

5 вересня

з 15.00 год. 

Великосільська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

8 вересня

з 11.00 год. 

Страшевицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості

 

8 вересня

з 15.00 год. 

Волянська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

9 вересня

з 10.00 год

Торчиновицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

9 вересня

з 13.00 год

Старосолянська селищна  рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

9 вересня

з 16.00 год

Скелівська сільська  рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

10 вересня

з 11.00 год. 

Верхньолужоцька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

10 вересня

з 15.00 год. 

Ясенице – Замківська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

11 вересня

з 11.00 год. 

Тисовицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

11 вересня

з 15.00 год. 

Стрілківська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

12 вересня

з 11.00 год. 

Топільницька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

12 вересня

з 15.00 год. 

Турївська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

15 вересня

з 11.00 год.

Головецька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості

 

15 вересня

з 15.00 год.

Ріпянська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

16 вересня

з 11.00 год.

Мшанецька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості

 

16 вересня

з 15.00 год.

Грозівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості

 

17 вересня

з 11.00 год.

Болозівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

17 вересня

з 15.00 год.

Конівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

18 вересня

з 11.00 год.

Чаплівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

18 вересня

з 15.00 год.

Сусідовицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

19 вересня

з 11.00 год.

Старявська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

19 вересня

з 15.00 год.

Терлівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

22 вересня

з 11.00 год.

Великосушицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

12 вересня

з 15.00 год.

Слохинівська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

23 вересня

з 11.00 год.

Мурованська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

23 вересня

з 15.00 год.

Хирівська міська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

24 вересня

з 10.00 год.

Добромильська міська  рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

24 вересня

з 13.00 год.

Солянуватська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

24 вересня

з 16.00 год.

Тернвська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості

 

25 вересня

з 11.00 год.

Княжпільська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

25 вересня

з 15.00 год.

Новоміська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

26 вересня

з 10.00 год.

Трушевицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

26 вересня

з 13.00 год.

Нижанковицька селищна  рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

26 вересня

з 16.00 год.

Боршевицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

29 вересня

з 11.00 год.

Грушатицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

29 вересня

з 15.00 год.

Дроздовицька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

30 вересня

з 11.00 год.

Лютовиська сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного комітету, представники громадськості

 

30 вересня

з 15.00 год.

Міженецька сільська рада

Голова місцевої ради, представник Районного організаційного  комітету, представники громадськості