Старосамбірська

районна державна адміністрація

Презентація ролика у підтримку Олега Сєнцова

Результат пошуку зображень за запитом "Презентація ролика у підтримку Олега Сєнцова"Відокремлений підрозділ  ВМГО ФРІ «ФРІ+», ГО «Молодіжне об’єднання «Молоді Лідери України» та  Львівський обласний молодіжний центр запрошує на презентацію ролика у підтримку Олега Сєнцова, який був знятий громадськими активістами Львівщини, які підтримують всесвітню акцію «#FreeSentsov» у вівторок, 14 серпня.

В межах заходу відбудеться презентація відео та прес-конференція з авторами проекту.

Час: 18:00 год.

Детальніше: Презентація ролика у...

Благодійне сходження «Гори доступні для всіх! Мандруй на Пікуй»

Результат пошуку зображень за запитом "Благодійне сходження «Гори доступні для всіх! Мандруй на Пікуй»"У неділю, 12 серпня, у межах відзначення Міжнародного дня альпінізму, відбудеться благодійне сходження на найвищу вершину Львівщини –  гору Пікуй.

Акредитація для представників ЗМІ здійснюється через заповнення онлайн-форми за посиланням.

Час - 07:00 година.

Детальніше: Благодійне сходження «Гори...

Зустріч з істориками та громадськістю Львівщини на тему: «27 років незалежності України: об’єднані, щоб перемогти»

Результат пошуку зображень за запитом "«27 років незалежності України:"У четвер, 9 серпня, о 18:00 год. у Львівському будинку вчених відбудеться зустріч з істориками та громадськістю Львівщини на тему: «27 років незалежності України: об’єднані, щоб перемогти».

Метою зустрічі є обговорення основних державотворчих подій становлення незалежної України та роль громадськості в них, формування українського війська, національної свідомості, патріотизму і відповідальності за долю України.

Детальніше: Зустріч з істориками та...

Семінар на тему «Як продати дорого сільськогосподарську продукцію на експорт?»

Результат пошуку зображень за запитом "картинка Семінар на тему «Як продати дорого сільськогосподарську продукцію на експорт?»"Дата та час проведення: 17 серпня, початок об 11:00 год

Місце проведення: департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА (м. Львів, пр.. В. Чорновола 57,5 поверх)

Попередня реєстрація на захід за номером телефону +380(96)873-88-60

Майстер-клас «Літньої дитячої іконописної школи»

Результат пошуку зображень за запитом "Майстер-клас «Літньої дитячої іконописної школи»"8 серпня о 12:30 год у Народному Домі села Стара Скварява відбудеться черговий майстер-клас «Літньої дитячої іконописної школи».

Місце знаходження: с. Стара Скварява, Жовківський район. Музей «Староскварявський іконостас 16-18 ст.», Літня дитяча іконописна школа.

Виїзд для акредитованих журналістів об 11:30 год. Акредитація за тел. 235-40-22. 

Детальніше: Майстер-клас «Літньої...

Проект «День народження Героя Небесної Сотні»

Результат пошуку зображень за запитом "Проект «День народження Героя Небесної Сотні»"7 серпня в Музеї визвольної боротьби України (вул. Лисенка 23-а) відбудеться захід проекту «День народження Героя Небесної Сотні».

Початок о 14:00 год.

Рідні та близькі, друзі та побратими з Майдану поділяться спогадами про Романа Точина, Романа Сеника та Богдана Сольчаника.

Детальніше: Проект «День народження...