Старосамбірська

районна державна адміністрація

Сімейний день надзвичайних ситуацій

Результат пошуку зображень за запитом "картинка Сімейний день надзвичайних ситуацій"У неділю, 24 червня, у Львові відбудеться Сімейний день надзвичайних ситуацій.

Програма свята передбачає проведення змагань «Найсильніший рятувальник Львівщини». Малюки також зможуть спробувати виконати необхідні вправи на дитячих тренажерах, й позмагатися за звання «Найсильніший юний рятувальник». Також діти ознайомляться із роботою вогнегасника та ліквідують ним умовну пожежу.

Час проведення: 12:00 – 16:00, неділя, 24 червня.

Місце проведення: площа А. Міцкевича, Львів.  

Детальніше: Сімейний день надзвичайних...

День пам’яті політичних в’язнів, замордованих у тюрмах м. Львова комуністичними катами у червні 1941 року

Результат пошуку зображень за запитом "м. Львів – пам’ятник Жертвам комуністичних злочинів (пл. Шашкевича)."Дата проведення: 24 червня

Місце проведення: м.Львів – пам’ятник Жертвам комуністичних злочинів (пл. Шашкевича).

14:00 год - Покладання квітів та лампадок від обласної та міської влади до підніжжя пам’ятника Жертвам комуністичних злочинів за участю представників громадськості.

Детальніше: День пам’яті політичних...

Форум-конференція «Жінка Нової Генерації»

Результат пошуку зображень за запитом "картинка успішна Жінка"Дата та час проведення:  23 червня, початок о 10:00 год.

Місце проведення: Львівський обласний центр зайнятості (м.Львів, вул.Дмитра Бортнянського, 11а).

Метою заходу є об’єднання жінок, громадських жіночих об’єднань, благодійних фондів, державні установи задля співпраці та практичної реалізації ініціатив, щодо таких сфер життєдіяльності як миротворення, родина та сім’я, соціальні ініціативи.

Детальніше: Форум-конференція «Жінка...

Відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Результат пошуку зображень за запитом "картинка Відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни"Дата проведення: 22 червня 

Місця проведення: м.Львів, Пам’ятний хрест на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг - 328» (вул. Грабовського,11).

Детальніше: Відзначення Дня скорботи і...

День молоді Львівщини

Результат пошуку зображень за запитом "картинка День молоді Львівщини"Святкування Дня молоді розпочнеться о 14:00 год у парку «На валах» (сквер напроти Львівської ОДА, вул. Винниченка, 18) і триватиме до 01:00.

Гості свята зможуть спробувати себе у грі в мокрий волейбол, битві «на купинах», забратись на верхівку надувного скеледрома та позмагатись в інтелектуально-розважальній грі «Mind Game».

Детальніше: День молоді Львівщини