Старосамбірська

районна державна адміністрація

Мешканців Львівщини запрошують на прем’єрну комедію у театрі імені Марії Заньковецької

У суботу, 24 лютого, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться прем’єрний показ вистави  «За двома зайцями», режисер - Орест Огородник.

У виставі братиме участь майже весь акторський склад. На глядачів чекатиме море несподіванок та позитивних вражень.

Довідково:

У п’єсі розповідається про цирульника Свирида Голохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, і, водночас, залицяється до бідної дівчини-красуні Галі. У творі порушується проблема соціальної нерівності, висміюється життя українських русифікованих міщан Києва.

 

На Львівщині відзначать 130-річчя від дня народження одного з найбільш знаних українських митців Василя Барвінського

У вівторок, 20 лютого, о 17:00 год у львівському Палац Потоцьких відзначатимуть 130 років з дня народження одного з найбільш знаних українських митців – Василя Барвінського. Композитор, піаніст, педагог та діяч, який понад 30 років працював директором Музичного інституту ім. М.Лисенка, Василь Барвінський мав надзвичайний вплив на культурне життя Західної України.

Детальніше: На Львівщині відзначать...

Виїзд на підприємство з переробки зерна, відкрите учасником АТО

21 лютого, в середу, о 10:00 год.

Місце проведення: Львівська область, Старосамбірський район, смт. Нижанковичі.

Підприємець Андрій Лесик, учасник АТО, отримав кредит для придбання обладнання в межах "Програми конкурентоспроможності Львівської області".

Акредитація за телефоном 235 40 22.

Виїзд о 10:00 від будівлі Львівської ОДА, вул. В.Винниченка,18.

На Львівщині презентують книжку Віктора Янкевича «Тенета»

У середу, 21 лютого о 17:30 у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться презентація книги Віктора Янкевича «Тенета» за участі автора та спеціального гостя – українського прозаїка, поета, літературознавця, краєзнавця, журналіста Сергія Синюка.

Соціальний детектив Віктора Янкевича «Тенета» не тільки розкриває небезпечні сторони віртуального світу, але й показує шляхи порозуміння між поколіннями, людської і людяної взаємодопомоги.

Детальніше: На Львівщині презентують...