Старосамбірська

районна державна адміністрація

Відкрита зустріч щодо дванадцятого фестивалю «Зашків»

24 квітня, у вівторок, о 14:30 год.

Місце проведення: Молодіжний центр Львівщини (вул. В. Винниченка, 12).

Зустріч відбудеться з метою залучення активних людей до вдосконалення, створення нових заходів та подій у межах фестивалю «Зашків 2018». 

На зустрічі буде висвітлено концепцію, мету та основні цілі фестивалю, а також представлено предметні пропозиції щодо співпраці.

Детальніше: Відкрита зустріч щодо...

Початок туристичного сезону у ведмежому притулку «Домажир» та Яворівському національному природному парку

Програма заходу до Дня довкілля з нагоди початку туристичного сезону у ведмежому притулку «Домажир» та Яворівському національному природному парку та презентація «Екотуристичних локацій».

За підтримки департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, Яворівського національного природного парку 21 квітня в межах відзначення Дня довкілля відбудеться презентація еко-туристичних локацій у ведмежому притулку «Домажир» та Яворівському національному природному парку. Організатор заходу – директор ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин.

Детальніше: Початок туристичного сезону...

На Львівщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юність!»

23-25 квітня 2018 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний бібліокараван «Читай, юність!», який Державна бібліотека України для юнацтва проводить на базі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва.

Бібліокараван спрямований на підвищення інтересу громади до бібліотечної інформації та послуг, а також популяризацію бібліотечних ресурсів, саме тому 24-25 квітня 2018 року відбудеться круглий стіл «Бібліотека для юнацтва в умовах децентралізації: нові завдання та нові функції», організаторами якого є Міністерство культури України, Державна бібліотека України для юнацтва та Львівська обласна бібліотека для юнацтва.

Початок роботи бібліокаравану 23 квітня 2018 р. о 15:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (площа Ринок, 9).

В області реалізують мистецький проект "Пробудження"

Переможець конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018 – 2020 роки у 2018 році реалізує проект.

22 квітня громадська організація ГО "Центр суспільних інновацій" реалізує мистецький проект "Пробудження".

Метою заходу є розвиток креативного мистецького середовища та привернення уваги до сучасного мистецтва.

Місце проведення: м.Винники (приміщення бібліотеки №34), вул. Галицька, 49.

Початок о 14.00 год.

Робочий візит Президента України Петра Порошенка на Львівщину

У п’ятницю, 20 квітня, на Львівщині з робочим візитом перебуватиме Президент України Петро Порошенко.

Акредитація представників ЗМІ проводиться до 17:00 19 квітня.

Для акредитації просимо надіслати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. таку інформацію:

Детальніше: Робочий візит Президента...

«Форум професійної освіти - 2018»

У вівторок, 24 квітня, відбудеться презентація закладів професійної освіти Львівської області «Форум професійної освіти - 2018».

Час: з 11:00 до 17: 00 год.

Місце: м. Львів, вул. Щирецька, 36 (Виставковий центр "Південний-ЕКСПО")