Старосамбірська

районна державна адміністрація

Громадське обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» т.в.о.  голови райдержадміністрації В. Стрижак  підписав розпорядження «Про планування діяльності з підготовки регуляторних актів на 2013 рік».

      Розпорядженням затверджено план підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2013 рік.  Згідно з додатком до розпорядження  Старосамбірська райдержадміністрація виносить на громадське обговорення проект  розпорядження  «Про створення Центру надання адміністративних послуг Старосамбірської районної державної адміністрації».

     Обґрунтування необхідності прийняття акта і мета обговорення вказана в пояснюючій записці, яка розміщена на VEB сторінці райдержадміністрації:  http://stsrda.gov.ua в рубриці «Новини».

      Громадське обговорення проводиться в режимі електронних консультацій з 15 липня 2013 року по 14 серпня 2013 року.

     Пропозиції учасників обговорення приймаються в довільній письмовій формі на електронну пошту:  Email: stsrdainfo@gmail.com, або тел.: 23-089, 21-169.

   Адреса організатора обговорення: вул.. Л. Галицького, 40, м. Старий Самбір, Львівська область, 82000.

   Відповідальна особа за проведення громадського обговорення: головний спеціаліст юридичного відділу апарату райдержадміністрації Карпінська Лілія Миколаївна.

    Результати громадського обговорення будуть розміщені на VEB сторінці райдержадміністрації після опрацювання пропозицій і зауважень впродовж 14 днів після закінчення строку обговорення, подання та оформлення звіту щодо питань які виносилися на громадське обговорення.