Старосамбірська

районна державна адміністрація

Про стан виконання ремонтно-будівельних робіт на об'єктах соціальної інфраструктури за рахунок бюджетних джерел фінансування

 

- Державний фонд регіонального розвитку

 

Розпорядження Кабінету Містрів України №461-р від 12.07.2017 року виділено кошти на два об'єкти в Старосамбірському районі, освоєння яких потребує проведення тендерних процедур.

- Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської ЦРЛ по вул.Дністрова в м.Старий Самбір в сумі 1500,0 тис. грн. Замовником по цьому об'єкту виступає Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

За оперативною інформацією наданою Управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації проведено перерахунок проектно-кошторисної документації та подано на експертизу.;

- Реконструкція дошкільного навчального закладу «Казка» по вул. Галицька, 49 в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області в сумі 2300,0 тис. грн. Замовником по цьому об'єкту виступає Добромильська міська рада.

Добромильською міською радою проведено перерахунок проектно-кошторисної документації. Філією ДП "Укрдержбудекспертиза" у Львівській області проведено експертизу проекту — експертний звіт від 25.07.2017 №14-1543-17.

Рішення виконкому Добромильської міської ради від 04.08.2017  № 119 затверджено Проектно-кошторисну документацію по об'єкту в сумі “Реконструкція дошкільного навчального закладу «Казка» по вул. Галицька, 49 в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області” 4093,932 тис. грн. За результатами аукціону, проведеною Добромильською міською радою, визначено підрядною організацією ПП “Львівдах” та укладено угоду №39 від 11.09.2017 р. /на суму 3904,33229 тис. грн.

Підрядник працює на обєкті, огороджено, провели демонтаж старих приміщень. Зроблено водопостачання та водовідведення (перенесено септики).  Залито фундамент. Завершенно кладку стін та перегородки. Вимурувано фаєрмури. Встановлено дерев'яне перекриття та монтуються крокви. Змонтовано водопостачання та водовідведення та залито попередні стяжки. До кінця тижня очікується накрити дах плівкою. Завезено вікна. В середу заїхали бригади на фасад і електрпроводку.

Проплачено акти виконаних робіт та технагляд в сумі 1144,619 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів Добрмильської міської ради 295,023 тис. грн. та 849,596 тис. грн. коштів державного бюджету із 1455,500 тис. грн. профінансованих.

(Інформація додається)

 

- Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 463-р “Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо  соціально-економічного розвитку окремих територій” із змінами та Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 р. № 689-р “Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного  бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо  соціально-економічного розвитку окремих територій”

-  передбачено кошти в сумі 5990,0 тис. грн. на 34 об'єкти

- профінансовано розпорядникам кошти в сумі 4407,825 тис. грн. (73,6% від передбачених)

- касові видатки проведені в сумі 2138,594 тис. грн (48,5 % від профінансованих)

Завершено роботи на 8 об'єктах.

- Реконструкція народного дому с. Стара Ропа, Старосолянська селищна рада

- Реконструкція загальноосвітньої середньої школи I—II ступенів с. Страшевичі Старосамбірського району Львівської області

- Реконструкція приміщень загальноосвітньої середньої школи I—III ступенів с. Лютовисько Старосамбірського району Львівської області(з впровадженням енергозберігаючих заходів)

- Реконструкція народного дому с. Стрільбичі, Стрільбицька сільська рада

- “Капітальний ремонт дитячого відділення Добромильської НЛ, м. Добромиль, вул. Міцкевича, 15”,

- Реконструкція приміщень Топільницького навчально-виховного комплексу “Загальноосвітній навчальний заклад I—II ступенів — дошкільний навчальний заклад Старосамбірського району Львівської області  (з впровадженням енергозберігаючих заходів)

- Реконструкція народного дому с. Поляна, Тернавська сільська рада

- Капітальний ремонт дороги по вул. Прочанська у селі Биличі Старосамбірського району, Лютовиська сільська рада

Подано лист про перерозподіл коштів в сумі 675 тис. грн на “Капітальний ремонт даху опорного загальноосвітнього навчального закладу “Старосамбірська загальноосвітня школа I―III ступеня № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника”, місто Старий Самбір” з трьох об'єктів с. Стрілки на

- Реконструкція народного дому с. Стрілки, Стрілківська сільська рада- 295,0 тис. грн

- Реконструкція скверу ім. отця Михайла Вербицького під будівництво монументу М. Вербицькому по вул. Шевченка, селі Стрілки, Стрілківська сільська рада - 90 тис. грн.

- Капітальний ремонт приміщення Народного дому у с. Стрілки Старосамбірського району — 290,0 тис. грн

 

За станом на 22 листопада 2017 року не було заключено угоди з підрядною організацією по 7 об'єктах:

- Реконструкція даху філії опорного загальноосвітнього навчального закладу “Загальноосвітня середня школа I—III ступенів м. Хирів Старосамбірського району Львівської області” — “Березівська загальноосвітня середня школа І ступеня

- Капітальний ремонт дороги по вул. Прочанська у селі Биличі Старосамбірського району, Лютовиська сільська рада

- Капітальний ремонт даху Старосолянського НВК “ЗНЗ I―III ступенів – ДНЗ”

- Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в селі Тернава, Тернавська сільська рада

- Капітальний ремонт даху опорного загальноосвітнього навчального закладу “Старосамбірська загальноосвітня школа I―III ступеня № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника”, місто Старий Самбір

- Капітальний ремонт будівлі Народного дому с. Муроване, Мурованська с/р

- Капітальний ремонт приміщень корпусу ЗОСШ I―III ступенів, с. Лютовисько Старосамбірського району

(Інформація додається)

 

- Програма капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2017 рік

Рішенням сесії Львівської обласної ради від 01.06.2017 № 462 виділено кошти на два об'єкти в Старосамбірському районі.

- Реконструкція будівлі під хірургічне відділення на 40 ліжок Старосамбірської ЦРЛ по вул.Дністрова в м.Старий Самбір в сумі 50,0 тис. грн. Замовником по цьому об'єкту виступає Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

За оперативною інформацією наданою Управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації проведено перерахунок проектно-кошторисної документації та подано на експертизу.;

- Реконструкція адмінбудівлі по пл.Перемоги, 1 в смт. Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області в сумі 400,0 тис. грн.  Замовником по цьому об'єкту виступає Нижанковицька об'єднана територіальна громада.

За оперативною інформацією Нижанковицької селищної ради на даний момент угоди з підрядником не укладено.

Рішенням сесії Львівської обласної ради від 25.10.2017 р. №540 “Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік” знято кошти в сумі 100,0 тис. грн. з об'єкту “Реконструкція адмінбудівлі по пл.Перемоги, 1 в смт. Нижанковичі Старосамбірського району Львівської області” та передано на погашення заборгованості 2016 року по об'єкту “Реконструкція будівлі Народного дому с. Надиби Старосамбірського району Львівської області (з впровадженням енергозберігаючих заходів)

(Інформація додається)

 

- Програма проведення у 2017 році обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки  (Розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 05 травня 2017 року №348/0/5-17)

Відповідно до програми проведення у 2017 році обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2016-2020 роки загалом відібрано 58 об'єктів Старосамбірського району на загальну суму з обласного бюджету 5416,743 тис. грн.

За станом на 22 листопада 2017 року:

- профінансовано з обласного бюджету асигнувань в сумі 3022,826 тис. грн. (55,8% від передбачених). Із вказаної суми профінансовано касові видатки в сумі 2874,323 тис. Грн. (95,1% від профінансованих)

 

- профінансовано з місцевих бюджетів (районного та бюджетів органів місцевого самоврядування) 2937,356 тис. грн. (86,5% від передбачених). Із вказаної суми профінансовано касові видатки в сумі 2924,342 тис. грн. (99,6% від профінансованих)

 

- профінансовано за рахунок спонсорських коштів та коштів громади 1697,108 тис. грн. (86,4% від передбачених). Із вказаної суми профінансовано касові видатки в сумі 1359,308 тис. грн. (80,1 % від профінансованих)

 

Заключено угоди з підрядною організацією на 56 об'єктах на яких розпочато роботи.

 

Не заключено угоди по 2 об'єктах:

- Капітальний ремонт будівлі малої "Просвіти" в м. Старий Самбір (об'єкт не є в комунальній власності Старосамбірської міської ради)

- Капітальний ремонт будівлі громади по вул. Л. Українки, 10 в м. Старий Самбір (об'єкт не є в комунальній власності Старосамбірської міської ради).

 

На 35 об'єктах роботи завершені:

- Капітальний ремонт будівлі Народного дому в с.Грозьово

- Капітальний ремонт Народного дому с. Пятниця Старосамбірського р-ну Львівської області

- Капітальний ремонт Народного дому с.Велика Лінина

- Капітальний ремонт будівлі Народного дому в с. Росохи

- Капітальний ремонт даху будівлі Народного дому с.Передільниця Старосамбірського р-ну Львівської обл.

- Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в ДНЗ "Дзвіночок" по вул. Л. Галицького, 31 в м. Старий м. Самбір

- «Капітальний ремонт тротуарних доріжок на території ДНЗ № 1 по вул. Героя України Богдана Сольчаника 7 м. Старий Самбір Львівської області»

- Капітальний ремонт фасаду ДНЗ «Віночок» м.Хирів (з впровадженням енергозберігаючих заходів) Старосамбірський район

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Созань вул. Зелена Старосамбірського району Львівської області

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Лаврів вул. Шевченка

- Капітальний ремонт  вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул. Галицька в с.Передільниця Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.Зелена, вул.Центральна в с. Лопушанка та вул.Сагайдачного, вул.Дністрова в с.Стрілки Ст.Самбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Спас вул. Л. Українки, вул. Підлісна, вул.Сонячна

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.Монастирська, вул.Галицька в с.Топільниця

- Капітальний ремонт вудичного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул. І. Франка в с. Мігово Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.Центральна, вул.Нова, вул.Зелена в с.Надиби

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.Центральна, вул. Зелена, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул..Твержа в с. Библо Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Кобло вул. Центральна Старосамбірського р-ну Львівської обл.

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням  енергозберігаючих ламп) в с.Скелівка вул. Центральна, вул. Зелена, вул. Валова Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул. Центральна в с. Воля

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с.Тисовиця вул.Центральна

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп)  по вул.. Сільська с. Ріп’яно Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул.Центральна, вул.Зелена, вул.Зарічна, вул. Млинська, вул.. Сонячна в с. Боршевичі Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт системи опалення ЗСШ І-ІІ ст.. в с. Верхній Лужок Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт фасаду будівлі ЗСШ І-ІІ ст. с.Страшевичі

- Капітальний ремонт ЗСШ І-ІІІ ст. м. Добромиль (заміна вікон)

- Капітальний ремонт ЗСШ І-ІІст. с.П’ятниця  (заміна вікон та дверей)

- Капітальний ремонт даху Старосолянського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.. – ДНЗ» Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт ЗСШ І-ІІІст.с.Тур'є  (заміна вікон)

- Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в с.Воля

- Капітальний ремонт пішохідного покриття по вул.Січових Стрільців в м.Хирів

- Реконструкція тротуару по вул.Галицька в м.Добромиль Старосамбірського р-ну Львівської обл..

- Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використання енергозберігаючих ламп)  по вул.Шкільна, вул.Л.Українки в с. Чаплі Старосамбірського району Львівської області

- Капітальний ремонт ЗСШ І-ІІ ст. с.Велика Сушиця (заміна вікон)

- Капітальний ремонт даху ЗСШ І-ІІ ст. ім. Степана Петрівського в с. Тершів

(Інформація по об'єктах додається)

 

- Програма “Спортивний майданчик” на 2017-2020 роки

Відповідно до програми передбачено кошти в сумі 1150,0 тис.грн на 5 об'єктів Старосамбірського району.

З обласного бюджету профінансовано кошти в сумі 1150.0 тис. грн. Із вказаної суми профінансовано касові видатки в сумі 1149,948 тис. Грн. (99,9% від профінансованих)

Завершено роботи на 4 об'єктах:

- Майданчик зі штучним покриттям с. Торчиновичі вул.Центральна, 83

- Майданчик з тренажерним обладнанням с. Терло, вул. Галицького, 40

- Майданчик з тренажерним обладнанням м.Старий Самбір, вул. Галицька, 40

- Майданчик з тренажерним обладнанням м. Добромиль, вул. Галицького, 68

 

На об'єкті “Майданчик з наливним покриттям с. Верхній Лужок вул.Центральна, 22” проводяться роботи по встановленню покриття

(Інформація по об'єктах додається)

 

- Програма “Питна вода”

Рішення Львівської обласної ради від 03 липня 2012 року №546 “Про затвердження Програми “Питна вода” на 202-2020 роки у Львівській області”, Розпорядженням ЛОДА від 02 червня 2017 року №484/0/5-17 “Про внесення змін до видатків на Програму “питна вода” на 2012-2020 роки у Львівській області” передбачено кошти в сумі 1106,223 тис. грн. на об'єкт “Реконструкція водопроводу по вул. Гагаріна, Симоненка та водогону від ВС до РЧВ в м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області”.

Замовником по цьому об'єкту виступає Департамент ЖКГ Львівської обласної державної адміністрації.

Перераховано кошти співфінансування Добромильської міської ради в сумі 350,0 тис. грн.

(Інформація по об'єктах додається)

 

- Програма охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Програмою охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки затвердженою рішенням сесії Львівської обласної ради від 26.04.2016 року №161 “Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 - 2020 роки” передбачено виділення коштів на загальну суму 2270,0 тис. грн. на реалізацію 5 проектів у Старосамбірському районі. А саме:

  1. Виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції очисних споруд та каналізаційних мереж м. Добромиль Старосамбірського району. в сумі 700,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Добромильська м/р., підрядною оргнізацією визначено ТзОВ “ІК “Захід ДорПроект”, договір №12.07/17 від 02.08.2017 р.

За станом на 22.11.2017 року профінансовано з обласного бюджету 700,0 тис. грн. Касові видатки становлять 700,0 тис. грн. Документація виготовлена.

  1. Придбання спецавтомобіля для збирання та транспортування твердих побутових відходів для м. Хирів Старосамбірського району Львівської області в сумі 780,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Хирівська м/р., Аукціон відбувся 04.08.2017 року, за результатами аукціону постачальником визначено ТзОВ "Бюро (ЦЕНТР) Науково-Технічних та економічних досліджень та послуг" (БНТЕД) з якою укладено договір №1 від 05.09.2017 року на суму 716,050 тис. грн.

За станом на 18.10.2017 року профінансовано з обласного бюджету 780,0 тис. грн . Касові видатки становлять 716,050 тис. грн. Придбано машину.

  1. Регулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Вирва для захисту від підтоплення паводковими водами житлових будинків та присадибних ділянок с. Мігово Старосамбірського району Львівської області (капітальний ремонт) в сумі 250,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Княжпільська с/р., підрядною організацією визначено ФОП “Франчук Руслан Іванович”

За станом на 22.11.2017 року кошти обласного бюджету поступили в сумі 75,0 тис. грн. Касові видатки 67,4 тис. грн.

Звернулись з листом в департамент змінити вид робіт на об'єкті з будівництва на капітальний ремонт.

  1. Проведення регулюючих та берегоукріплювальних робіт на р. Лінинка в с. Потік Старосамбірського району Львівської області (Капітальний ремонт) в сумі 250,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Великосільська с/р. Підрядною організацією визначено Дрогобицьке управління водного господарства (АТЗТ “Хортиця” по субпідряду). Договір №1 від 16.08.2017 р.

За станом на 22.11.2017 року профінансовано з обласного бюджету 250,0 тис. грн. Касові видатки 158,960 тис. грн. Роботи виконані.

 

  1. Регулюючі та берегоукріплюючі роботи на р. Созанка с. Созань Старосамбірського району Львівської області в сумі 290.0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Страшевицька с/р.  Підрядною організацією визначено ТзОВ “Стривігор”, якою укладено договір №1 від 21.08.2017 на суму 277,74080 тс. Грн.

За станом на 22.11.2017 року кошти обласного бюджету поступили в сумі 290,0 тис. грн. Касові видатки 290,0 тис. грн. Роботи завершені.

 

  1. Регулюючі та берегоукріплюючі роботи на притоці р. Вирва в с. Велике на території Княжпільської сільської ради Старосамбірського району Львівської області (капітальний ремонт) в сумі 280,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Княжпільська с/р., Замовлено кошти в сумі 84,0 тис. грн. для оплати авансу.

 

 

За підсумками обласного конкурсу  “Екологічно чистий населений пункт” визначено переможцями по Старосамбірсокму району 4 територіальні громади та передбачено кошти з обласного бюджету в сумі 120.0 тис. грн. А саме:

  1. Проведення заходів з озеленення території міста Старий Самбір в сумі 60,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Старосамбірська м/р. Кошторисні призначення на жовтень 20,0 тис. грн., на листопад 40,0 тис. грн. Касові ивдатки проведені в сумі 60,0 тис. грн. Придбано саджанці для озеленення.

  1. Забезпечення екологічного збирання та зберігання відходів на території Великоліниниської сільської ради Старосамбірського району в сумі 20,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Великолінинська с/р. Кошторисні призначення на грудень 20,0 тис. грн. Передбачається придбання контейнерів.

  1. Забезпечення екологічного збирання та зберігання відходів на території Грозівської сільської ради Старосамбірського району в сумі 20,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Грозівська с/р. Кошторисні призначення на грудень 20,0 тис. грн. Передбачається придбання контейнерів.

  1. Забезпечення екологічного збирання та зберігання відходів на території Княжпільської сільської ради Старосамбірського району в сумі 20,0 тис. грн.

Замовником та розпорядником коштів виступає Княжпільська с/р. Кошторисні призначення на грудень 20,0 тис. грн. Передбачається придбання контейнерів.

(Інформація додається)

 

 

- Програму зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Передбачено кошти в сумі 348,743  тис. грн. на об'єкт “Реконструкція вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) по вул. Воскресінська вул. Січових Стрільців, вул. Жовтнева, вул. Шкільна, вул. Садова, вул. Сонячна, площа Миру в смт. Стара Сіль та вул. Лесі Українки в с. Стара Ропа Старосамбірського району Львівської області”.

Замовником по цьому об'єкту виступає Департамент ЖКГ Львівської обласної державної адміністрації.

Перераховано кошти співфінансування Старосолянської селищної ради в сумі 150,0 тис. грн.

Роботи виконано

(Інформація по об'єктах додається)

 

- Програма газифікації населених пунктів

Передбачено кошти в сумі 884,200  тис. грн. на об'єкт “Підвідний газопровід від АГРС (м.Старий Самбір) до с.Созань, с.Страшевичі, с.Кобло, с.Воля (ІV черга - підвідний газопровід до с.Кобло) Старосамбірського р-ну Львівської області ”.

Замовником по цьому об'єкту виступає Департамент ЖКГ Львівської обласної державної адміністрації.

Прийнято рішення сесії Старосамбірської районної ради про виділення коштів для співфінансування