Старосамбірська

районна державна адміністрація

Про у практичному участь у семінарі

Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України інформує, що 1.05.2017 року набрав чинності новий нормативний акт ДБН В.2.6-31:2016 “Теплова ізоляція будівель”, що встановлює вимоги до показників енергоефективності та теплотехнічних показників огороджувальних конструкцій будівель та споруд під час їх проектування та будівництва.

У зв’язку з цим, Центр бізнес-освіти в будівництві та житлово-комунальному господарстві та ДП “НДІБК” (розробник ДБН В.2.6-31:2016) за підтримки Громадської ради при Мінрегіоні організували серію семінарів на тему: “Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 “Теплова ізоляція будівель” з підвищення кваліфікації працівників підприємств будівельної галузі, архітекторів, проектантів, інженерів-будівельників та науковців.

Практичний семінар для фахівців західного регіону відбудеться 23 червня 2017 року за адресою: м Львів, вул. Стрийський парк, 14 у Львівській торгово-промисловій палаті.

Для участі в семінарі потрібно зареєструватись за посиланням: https://shr.name/jNfLf

 

Контактна особа від Громадської ради при Мінрегіоні: Марія Феленко, +38(067) 544-11-00, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..