Старосамбірська

районна державна адміністрація

ЕКО-БАНКІНГ від АБ "УКРГАЗБАНК"

          АБ "УКРГАЗБАНК" обрав своєю стратегією надання банківських послуг клієнтам, які втілюють у життя проекти, пов"язані з ефективним використанням ресурсів та зменшенням шкідливого впливу на довкілля, - стратегію ЕКО - банкінгу з метою сприяння збільшенню приватних та публічних інвестиційних у такі проекти.

             Переваги ЕКО- банкінгу від АБ "УКРГАЗБАНКУ" є:

- спеціальні відсоткові ставки за еко-кредитами;

- унікальна методика, розроблена з банком у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що допомагає реалістично оцінити очікувані результати на етапі попереднього розгляду. Це дозволяє за потреби корегувати проект для досягнення оптимальних показників окупності та економії енергозатрат;

- проста й швидка процедура оформлення кредиту;

- гарантії надійності державного банку;

- співпраця з акредетованими партнерами, що дозволяє прискорити узгодження проекту.

       АБ "УКРГАЗБАНК" високо цінить співпрацю з місцевими органами місцевого самоврядування м. Львова та області. Позитивний досвід співпраці дав можливість у 2016 році профінансувати 14 ОСББ та ЖКБ міста Львова щодо заходів енергоефективності та видати понад 1000 кредитів мешканцям Львова та області по програмі "Тепла оселя".

     Основні напрямки по яких місцевим органам місцевого самоврядування можливе запровадження підтримки у вигляді часткової компенсації з місцевих бюджетів є наступні види кредитування фізичних осіб, ФОПів та суб"єктів малого та середнього бізнесу:

- для придбання енергозберігаючих матеріалів та котлів, які використовують інший вид палива, окрім газу;

 - для придбання електромобілів та гібриднх автомобілів;

 - для комплексної еко - модернізації житлових будинків (заходи, які не підпадають під дію програми Держенергоефективності);

- для встановлення систем відновлювальних джерел енергії (сонячні, вітрові станції, теплові насоси);

- для побудові мережі електорозаправок для розбудови необхідної інфраструктури для суттєвого нарощення частки електромобілів у структурі попиту населення.