Старосамбірська

районна державна адміністрація

Система онлайн - розрахунків зі споживачами електричної енергії "Персональний кабінет"

      У ПрАТ "Львівобленерго" впрваджено систему онлайн - розрахунків зі споживачами електричної енергії "Персональний кабінет" - веб - сервіс, що створений для здійснення розрахунків за електричну енергію дистанційно, як населення так і споживачів - суб"єктів господарювання. Починаючи з лютого 2017 року споживач, попередньо зареєструвавшись у "Персональному кабінеті", може самостійно вносити покази приладів обліку, отримувати рахунки, акти про використану електричну енергію, акти про прийняття - передавання товарної продукції тощо.

      Використання системи онлайн - розрахунків "Персональний кабінет" споживачами  - суб"єктами господарювання на веб - сайті ПрАТ "Львівобленерго" можливе за умови укладання Додаткової угоди Договору про постачання електричної енергії про проведення розрахунків через систему онлайн - розрахунків зі споживачами електричної енергії - суб"єктами господарювання. Для цього потрібно звернутись у відповідний підрозділ Товариства, де споживач обслуговується.

         Зареєструвавшись за адресою: info.loe.lviv.ua споживач отримає свою персональну сторінку. Сервіс дає можливість додавати покази приладів обліку, отримувати документи (розрахунки, акти про використану електричну енергію, акти про прийняття - переведення товарної продукції, тощо). подавши запити.

      Телефони, за якими можна отримати консультації щодо переходу на розрахунки у "ПЕСОНАЛЬНОМУ КАБІНЕТІ":

- Відділ розрахунків і договорів виконавчої дирекції -(0322) 239 20 80.

- Львівське міське відділення електропостачання (0322) 233 30 16.