Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо семінарів по управлінню проектами

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації здійснює діяльність у напрямку забезпечення та супроводження міжнародної технічної допомоги. Відповідно до цього, департамент організовує ряд модульних навчань «Взаємодія задля перемоги», кожне з яких включатиме по одному семінару для двох груп щодо управління проектами та їх реалізації,за наступним графіком:

1 модуль:25-26 квітня 2017 рокуз 10:00 год. до 17:00 год. в каб. 307,

2 модуль: 11-12 травня 2017 рокуз 10:00 год. до 17:00 год. в каб. 307,

3 модуль:25-26 травня 2017 року з10:00 год. до 17:00 год. в каб. 307.

На перший семінар необхідно підготувати пропозицію (ідею) для розробки проекту, написання якого передбачено в межах навчання для подальшого подання на грантовий конкурс.

По завершенню навчальної модульної програми відбудуться виїзні експертніконсультації, про що детальніше буде обговорюватись під час семінарів.

Підтвердження участі проситься надсилати на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">ums.loda@gmail.com (зпозначкою втемі: семінари) до 19 квітня 2017 року.

 

Додатки: №1 –графікпроведення навчальних семінарів «Взаємодія задля перемоги» - на 1 арк.;

2-план проведеннянавчальних семінарів «Взаємодія задля перемоги» - на 1 арк.

 

Додаток №1

 

 

Графік проведення навчальних семінарів «Взаємодія задля перемоги»

 

Дата

Тема

Доповідачі

Учасники

 

25.04

Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості

Загайний

Кузьма

І група

 

(За списком)

Перші 10 РДА

Перші 4 МОЗ

Перші 11 ОТГ

 

26.04

Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості

Загайний

Кузьма

ІІ група

 

Другі 10 РДА

другі 5 МОЗ

другі 11 ОТГ

 

11.05

Управління проектом: від ідеї до результату

Загайний

****

І група

 

Перші 10 РДА

Перші 4 МОЗ

Перші 11 ОТГ

 

12.05

Управління проектом: від ідеї до результату

Загайний

****

ІІ група

 

Другі 10 РДА

другі 5 МОЗ

другі 11 ОТГ

 

25.05

Актуальні можливості залучення ресурсів для реалізації проектів

Загайний

****

І група

 

Перші 10 РДА

Перші 4 МОЗ

Перші 11 ОТГ

 

26.05

Актуальні можливості залучення ресурсів для реалізації проектів

Загайний

****

ІІ група

 

Другі 10 РДА

другі 5 МОЗ

другі 11 ОТГ

 

 

Додаток №2

 

План проведення навчальних семінарів «Взаємодія задля перемоги»

 

ЧАС

ТЕМА

10:00-10:15

Реєстрація

10:15-10:20

Вітальне слово начальника управління-заступника директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва

10:20-13:00

Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості

13:00-14:00

Обід

14:00-16:30

Продовження теми Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості

16:30-17:00

Дискусія. Завершення.

 

 

Учасники Групи № І

Список ОТГ

  1. Заболотцівська територіальна громада

  2. Гніздичівська територіальна громада

  3. Новострілищанська територіальна громада

  4. Тростянецька територіальна громада

  5. Воле-Баранецька територіальна громада

  6. Луківська територіальна громада

  7. Вільшаницька територіальна громада

  8. Бісковицька територіальна громада

  9. Чуквянська територіальна громада

  10. Новокалинівська територіальна громада

  11. Дублянська територіальна громада

 

Список РДА

  1. Бродівська РДА

  2. БуськаРДА

  3. Городоцька РДА

  4. Дрогобицька РДА

  5. ЖидачівськаРДА

  6. ЖовківськаРДА

  7. ЗолочівськаРДА

  8. Кам'янка-Бузька РДА

  9. Миколаївська РДА

  10. МостиськаРДА

Список міст обласного значення

  1. Бориславська міська рада

  2. Дрогобицька міська рада

  3. Моршинська міська рада

  4. Новороздільська міська рада

 

 

Учасники Групи № ІІ

Список ОТГ

      1. Бабинська територіальна громада

      2. Міженецька територіальна

      3. Новоміська територіальна громада

      4. Грабовецька територіальна громада

      5. Мостиська територіальна громада

      6. Шегинівська територіальна

      7. Судововишнянська територіальна громада

      8. Ходорівська Територіальна Громада

      9. Давидівська територіальна громада

      10. Жовтанецька територіальна громада

      11. Нижанковецька територіальна громада

 

Список РДА

          1. Перемишлянська РДА

          2. ПустомитівськаРДА

          3. Радехівська РДА

          4. Самбірська РДА

          5. Сколівська РДА

          6. Сокальська РДА

          7. Старосамбірська РДА

          8. СтрийськаРДА

          9. Турківська РДА

          10. Яворівська РДА

Список міст обласного значення

  1. Новороздільська міська рада

  2. Самбірська міська рада

  3. Стрийська міська рада

  4. Трускавецька міська рада

  5. Червоноградська міська рада