Старосамбірська

районна державна адміністрація

XV Міжнародний Водний форум "AQUA UKRAINE - 2017" та V спеціалізована виставка "Екологія підприємства - 2017"

     На виконання доручення Міністерства екології та природних ресурсів України щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 року №268-р Департамент екології та природних ресурсів інформує, що з 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проект, 15) відбудуться XV Міжнародний Водний форум "AQUA UKRAINE - 2017" та V спеціалізована виставка "Екологія підприємства - 2017". Традиційно у рамках форуму проходитиме науково - практична конференція "Вода і довкілля", яка присвячена питанням сучасного стану водних ресурсів, підвищення якості питної води, міжнародному співробітництву та впровадження водних європейських директив.

         Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE - 2017" є головним місцем зустрічі спеціалістів у сфері охорони та використання водних ресурсів, питного вдопостачання та водогосподарського комплексу, а також сумісних галузей, де обговорюються екологічні, економічні, технічні, правові проблемні питання та розглядаються шляхи їх вирішення.

        За інформацією щодо участі звертатися до ТОВ "Міжнародний виставковий центр" за адресою: Броварський проект, 15, м. Київ, 02660, телефон (044)201-11-54, 201-11-62. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., сайт: wwwЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..