Старосамбірська

районна державна адміністрація

Про бізнес стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в цивільному та комерційному будівництві"

У рамках співпраці Ради голів державних адміністрацій з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США відкрило нову програму бізнес стажування для фахівців з України за напрямом "Енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в цивільному та комерційному будівництві"

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

- будівельні компанії, які займаються цивільним і комерційним будівництвом;

- спеціалісти, які приймають фінансові та технічні рішення в компанії (головні інженери, керівники проектів);

- асоціації, постачальники і виробники будівельних матеріалів;

У Програмі братимуть участь компанії з Азейбарджану, Грузії, Казахстану, Киргистану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, України.

Вимоги до кандидатів:

 - знаний досвід роботи в галузі;

- керівна посада в своїй компанії;

- знання англійської мови не обов"язкове;

Розгляд і відбір кандидатів на участь У Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає програма SABIT у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США: Програма САБІТ покриває витрати пов"язані з перельотом з Києва до США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладдачів в робочі години, медичну страховку на випадок екстеної необхідності і 400 доларів США на непередбачувані витрати на весь період стажування.

Документи на конкурс:

1. Анкета з фотографією запонена англійською та російською мовами.

2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними).

3. Лист рекомендація (російською та англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. бажано одни файлом у форматі pdf до вказаного терміну.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА  у розділі "РГДА" підрозділі "Документи" пункт 13 за гіперпосиланням: http://glavrada.org/files/ee- construction-2018.doc.

Для участі потенційним учасникам необхідно подати дло 13 липня 2018 року АНКЕТИ.