Старосамбірська

районна державна адміністрація

"Участь у традиційному форумі енергоощадності"

          Львівська торгово  - промислова палата організовує традиційний ФОРУМ ЕНЕРГООЩАДНОСТІ, який відбудеться 16 березня 2017 року у приміщенні Львівської торгово - прмислової палати - за адресою: м. Львівю вул. Стрийський парк, 14. Початок о.14.00. год. (реєстрація з 09.30. год.).

      Форум сприятиме популяризації економічних переваг енергоощадливих проектів, а також іноваційних підходів до вирішення проблем цієї сфери, поширенню експертних та обгрунтованих рішень для ефективнь для ефективного використання енергії та для диверсифікації джерел отриманої енергії.

         У програмі Форуму - науково практичн - конференція "Енергозбереження і нові можливості", тематика якої:

- іноваційні технологіїистворення комфортного житла.

- опалення та кліматизація.

- водопостачання та водовідведення.

- енергозбереження, альтернативна та відновлювальна енергетика.

- фінансові інсрументи для реалізації проектів з енерго та ресурсозбереження.

- навчальні проекти у сфері енергозбереження.

         У рамках Форуму ЕНЕРГООЩАДНОСТІ відбудеться КОНТАКТНА БІРЖА - дво та багатосторонні переговори підприємців, презентації як учасників конференції, так і всіх, хто зацікавлений у налагодженні контактів.

                У роботі ФОРУМУ візьмуть участь підприємства та організації, що є власниками, розробниками, продавцями та споживачами енергоощадних технологій, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, наукових та навчальних закладів, галузевих асоціацій, екологічних організацій, фінансових установ та організацій.