Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо 45-ї Женевської міжнародної виставки винаходів

Відповідно до листа департаменту економічної політики Львівської облдержадмінстрації, за інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, у період з 29 березня по 2 квітня 2017 року у м. Женева, Швейцарія, під патронатом Уряду Швейцарської Конфедерації та Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) відбудеться 45-а Женевська міжнародна виставка з винаходів.

У виставці беруть участь представники близько 45-ти країн світу, включаючи державні та приватні підприємства й установи, університети, науково-дослідницькі організації, а також незалежні винахідники.

Більш детальна інформація про організатора виставки: International Exhibition of Inventions, Palexpo SA- CP 112-CH- 1218 Grand-Saconnex, Geneve Suisse, Tel.+ 41 22 761 10 67 – Fax +41 22 798 01 00; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.www.inventions-geneva.ch. Hotel reservations: Geneva Tourist Office – Tel + 41 22 909 70 00 – www.geneve-tourisme.ch

Щодо проведення Міжнародного Форуму в Ісламській Республіці Іран

Відповідно до листа департаменту економічної політики Львівської облдержадмінстрації, за інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у період з 23 по 24 січня 2017 року на території вільної економічної зони Чабахар буде проведено Міжнародний форум з метою представлення інвестиційних можливостей та розвитку прибережного району Мекран (Ісламська Республіка Іран).

Докладніша інформація розміщена на сайті: www.mokrandevelopment.ir.

З метою залучення інвестицій

З метою залечення інвестиційних коштів в економічно-привабливі проекти і ведення зовнішньо-економічної діяльності у Львівській області Департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації формується база даних приміщень, незавершених об'єктів будівництва які на даний момент не використовуються і можуть бути запропоновані івесторам для реалізації інвестиційних проектів.

Зібрана інформація про вільні приміщення буде пропонуватись потенційним інвесторам для розгляду з метою залучення інвестиційних коштів в економіку регіону.

Звертаємось до суб'єктів господарювання району, власників приміщень та об'єктів які на даний час не використовуються, зголоситись для заповнення даних про такий об'єкт згідно форм та вимог Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації.

В разі зацікавлення просимо звертатись у відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури Старосамбірської райдержадміністрації за тел. (238) 21-8-55, 21-5-04 чи за адресою м. Старий Самбір., вул. Л. Галицького. 40. кім. 210.

Про ТзОВ "Інтернешнл Каттер Манюфекчерер ГмбХ"

Відповідно до листа Департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації інформуємо, що нмечинуа території Львівської області здійснює господарську діяльність ТзОВ "Інтернешнл Каттер Манюфекчерер ГмбХ" (скорочена назва ТзОВ "ІСМ") - українсько-німецьке спільне підприємство (Львівська область, м. Дрогобич, вул. Тураша, 20), яке спеціалізується на виробництві бурового інструменту, у першу чергу, для тунелепрохідних машин типу "WIRTH" і тунелепрохідних щитів. На підприємстві також виготовляється шариковий інструмент для бурових установок - долота різних модифікацій та розмірів, а також окремі комплектуючі до них.

ТзОВ "ІСМ" експортує товари у Білорусь, Німеччину, Росію, а також здійснює імпорт у Білорусь та Німеччину.

Додаткова інформація щодо співпраці: контактна особа: Кравченко Лесі Степанівна, тел.: +380676766406, офіційний сайт: http://icm.org.ua/kontact.htm, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про господарську діяльність ТзОВ "ХЕММЕЛЬ-Україна"

         На території Львівської області здійснює господарську діяльнвсть ТзОВ "ХЕММЕЛЬ - Україна" (Львівська область, Буський район, с. Ожидів), яке здійснює виробництво рубальних машин для подрібнення відходів деревини в технологічну щепу або біологічну біомасу.

       Додаткова інформація щодо співпраці: тел./факс: +38(03264)46985, +38(03264)46986, офіційний сайт: www.hemmel.com.ua., e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.