Старосамбірська

районна державна адміністрація

ГУ Держпраці оштрафувало за використання праці неоформлених робітників будівельну фірму, де загинув працівник

      ГУ Держпраці у Львівській області  застосувало штрафну санкцію до  ТзОВ «Файнобуд», де загинув працівник під час виконання будівельних робіт та  використовувалась праця неоформлених  робітників.

          28 грудня 2016 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з  чоловіком, який виконував будівельні  роботи.  Під час  встановлення вертикальної опалубки на будівельному майданчику по вул. Кульпарківській, 226 А, що  у місті Львові, чоловік впав з висоти, що призвело до його смерті.

    У зв’язку з  проведенням  спеціального розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, було призначено позапланові  перевірки з питань дотримання вимог законодавства про працю та охорону праці, які здійснювали фахівці ГУ Держпраці у Львівській області. 

     За результатами позапланових заходів,  встановлено, що загиблий  та ще семеро будівельників, які були з ним у бригаді, у листопаді 2016 року працювали  на цьому підприємстві без будь-якого оформлення, тобто фактично нелегально.

      Відтак, ГУ Держпраці у Львівській області застосувало штрафну санкцію  до ТзОВ «Файнобуд» на суму 768 тисяч гривень за  фактичне допущення до роботи  8 працівників без належного оформлення трудових відносин та 3200 грн. за інші порушення законодавства про працю. Також матеріали перевірки скеровано до правоохоронних органів за ознаками грубого порушення законодавства про працю,  за  що передбачена кримінальна відповідальність згідно із ст.172 КК України.

     ГУ Держпраці у Львівській області вкотре наголошує роботодавцям  на необхідності  належного оформлення працівників, відповідно до вимог ст.24 КЗпП,   а саме укладення трудових договорів та повідомлення органів ДФС у встановленому порядку. Також нагадуємо, що з 1 січня значно  зросли фінансові санкції за порушення законодавства про працю, передбачені ст.265 КЗпП  України.

 

    Відтепер у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків розмір штрафної санкції складатиме 96 000 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Про співпрацю з ВО ТОВ "ЛЕЙДПРОФЛАЙН"

 

         Виробниче підприємство ТОВ "Ледпрофлайн" в листопаді 2016 року розпочало виробництво іноваційних світлодіодних світильників нового покоління типу LPL - 1, LPL - 2 потужністю 60 - 260 Вт. У виробництві використовуються комплектуючі відомих світових виробників.

    Світлодіодні світильники LPL - призначені для освітлення автодоріг, вулиць, територій підприємств, установ. організацій, виробничих приміщень, складських і торгових площ та інших обє"ктів.

   - світлодіодні світильники LPL - 1 та LPL - 2 за технічними характеристиками, енергоефективністю, світловим потоком та ціновою політикою переважають абсолютну більшість світильників, що виробляються в Україні.

         -    світлодіодні світильники LPL - 1 та LPL - 2 сертифіковані в Україні та Європі.

     Додаткова інформація щодо цін та технічних характеристик підприємства можна ознайомитись на сайті www.ledprofline.com.

Про "Watec Israel 2017@

Відповідно до листа Департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації інформуємо, що 12-14 вересня 2017 р. в м. Тель-Авів (Держава Ізраїль) відбудеться "Watec Israel 2017". Watec Ізраїль - це тридення подія, яка включає проведення конференції та виставки в екологічній та енергетічній сферах.

В рамках  "Watec Israel 2017" відбудеться конференція "Clean Vest", під час якої провідні світові експерти проводитимуть дискусії стосовно очищення питної води. Також проходитиме міжнародна виставка, яка пропонує місце зустрічі для виробників, дослідників, інвесторів, експертів з усього світу.

 Watec Ізраїль дає можливість ознайомитись із ізраїльськими інноваційними технологіями, є одною з найкращих можливосnей для зустрічі з інвесторами та представниками державних органів влади. Більш детальну  інформацію про цю подію можна знайти на сайті: http://watec-israel.com.

Про перший весняний фестиваль 2017

    Відповідно до листа Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації повідомляємо, шо з 03-05 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі "Лівобережний" (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Перший весняний фестиваль 2017.  

       Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів, демонтсрація промислової продукції та налагодження коопераційних зв'язків представників малого і середнього бізнесу.

      На Фестивалі буде представлено широкий асортимент товарів: одяг, товари фольклорного напрямку, трикотаж., вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфумерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція, тощо.

           Участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу як з України, так і з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови, Туреччини.

         Додаткову інформацію можна отримати та телефонами: (044) 270-68-35. Контактна особа - Директор департаменту по роботі з регіонами Апарату Правління УСПП Скульбеда Андрій Олександрович.

 

 

"Тренінг з питань практичного застосування менеджменту та управління підприємством"

Федеральним міністрестовом економіки та енергетики Німеччини ініційована програма підготовки управлінcьких кадрів “Fit for Partnership with Germany”, яка передбачає проведення тренінгів з питань практичного застосування менеджменту та управління підприємством.

Даною програмою передбачається відвідування німецьких підприємств задля обміну досвідом, ознайомлення з сучасним обладнанням та технологіями, а також налагодження індивідуальних контактів із потенційними патрнерами.

22 лютого 2017 року у Львові в офісі компанії “НюБізнет” (площа Галицька, 7) відбудуться чергові інтерв'ю серед кандидатів на стажування в Німеччині.

У 2017 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонується стажування за напрямками:

1. Економічна кооперація без галузевої специфіки;

2. Економічна кооперація з галузевою специфікою:

- економічна кооперація в сфері енергоефективності в промисловості;

- економічна кооперація в секторі охорони здоров'я;

- економічна кооперація в аграрному секторі.

Ознайомитись з детальною інформацією про програму можна на сайті: www.ukraine.mabagerprogramme.de.

 

 

 

Щодо початку діяльності підприємства ТОВ "Ледпрофлайн"

Відповідно до листа Департаменту екномічної політики облдержадміністрації повідомляємо, що в листопаді 2016 року у Львові розпочало свою діяльність виробниче підприємство ТОВ "Ледпрофлайн", яке спеціалізується на виробництві інноваційних світлодіодних світильників нового покоління типу LPL-1 та LPL-2 потужністю 60-26- Вт.

Світлодіодні світильники  LPL-1 та LPL-2 за технічними характеристиками, енергоефективністю, свтловим потоком та ціновою політикою переважають абсолютну більшість свтильників, що виробляються в Україні.

додаткова інформація з цінами та технічними характеристиками знаходиться на сайті - www.ledprofline.com.