Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо розробки технічних регламентів Митного союзу

 У відповідності до листа ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» від 25.03.2013 за № 16/553 щодо розробки технічних регламентів Митного союзу, листа департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адмінстрації інформує про таке.

Митний союз формує Єдиний економічний простір Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації.

У зв’язку з цим українським виробникам, орієнтованим на експорт продукції до країн-членів Митного союзу, необхідно дотримуватись вимог технічних регламентів зазначеної регіональної організації.

Станом на березень 2013 року держави-члени Митного союзу прийняли 31 технічний регламент, у тому числі у сферах залізничного транспорту та інфраструктури, безпеки харчових продуктів, продукції для дітей та підлітків, іграшок, парфумерно-косметичної продукції, меблевої продукції, колісних транспортних засобів та тракторів.

Перелік та тексти технічних регламентів розміщені на сайті Митного союзу – www.tsouz.ru. (розділ "База данных", підрозділ "Разработка технических регламентов").

Розробка технічних регламентів Митного союзу здійснюється відповідно до "Положення про порядок розробки, прийняття, внесення змін та відміни технічного регламенту Митного союзу", затвердженого Рішенням Комісії зазначеної регіональної організації від 20.06.2012 № 48.

Пункт 9 зазначеного Положення передбачає участь зацікавлених осіб третіх країн у громадському обговоренні проекту технічного регламенту Митного союзу.

У разі зацікавленості українські виробники можуть безпосередньо приймати участь у громадських обговореннях проектів технічних регламентів Митного союзу та направляти пропозиції на адресу Євразійської економічної комісії: 119121, м.Москва, Смоленський бульвар, д.3/5, будівля 1.