Старосамбірська

районна державна адміністрація

Робочі поїздки голови РДА

Т.в.о. голови райдержадміністрації З. Кутельмах здійснив робочу поїздку по населених пунктах Старосамбірської зони щодо підготовки до відкриття пришкільних оздоровчих таборів для дітей.

   

Детальніше: Робочі поїздки голови РДА

Засідання комісії з захисту прав дітей

Т.в.о. голови райдержадміністрації З. Кутельмах прийняв участь у засіданні Комісії з захисту прав дітей. Комісія розглянула подані заяви і прийняла рішення по них. Було заслухано питання забезпечення прав дітей, розроблено комплекс заходів для вдосконалення роботи щодо захисту прав та законних інтересів дітей

До Дня захисту дітей

Т.в.о. голови райдержадміністрації З. Кутельмах провів  засідання організаційного комітету  щодо стану підготовки заходів до Дня захисту дітей.    Під час засідання було остаточно визначено час проведення заходів,  виконавців заходів та витрати на них.    Заходи розпочнуться в м. Старий Самбір о 10.00 годині  Службою Божою в храмі Св. Миколая та продовжаться на міському стадіоні «Дністер».

Робоча нарада

Т.в.о. голови райдержадміністрації З. Кутельмах провів  робочу нарада з керівниками відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації  та служб району.      Під час наради розглядалися оперативні звіти керівників про пророблену роботу за минулий тиждень та проблемні питання, заслуховувалася інформація начальника юридичного відділу райдержадміністрації та заступників голови  райдержадміністрації та голови районної ради.     За підсумками наради було дано відповідні доручення виконавцям.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЛОДА № 426/0/5-11 від 19.05.2011 року

 

Україна

РОЗПОРЯДЖЕННЯГОЛОВИ  ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСНОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

від “19 травня  2011 року 

  № 426/0/5-11м. Львів

  Про внесення змін в додаток до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 7 лютого 2011 року № 86/0/5-11


 

 

Детальніше: РОЗПОРЯДЖЕННЯ ЛОДА №...

ПРЕС-РЕЛІЗ

 

    

25 травня 2011 року

Контакти: Леся Саврук(032) 297-5744

 Прес-реліз Про підсумки І туру конкурсу "Кращий державний службовець"

 На Львівщині завершився І етап  щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який проводиться відповідно до Порядку, затвердженого постановою КМУ від 19 вересня 2007 року № 1152. Згідно  Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб  місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2010 р. № 564 щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» віднесено до видів підвищення кваліфікації.  У І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Львівській області 2011 року взяло участь 140 державних службовців. З них, 122 державних службовці райдержадміністрацій Львівської області та 18 державних службовців Львівської обласної державної адміністрації та її структурних підрозділів. Найбільша кількість учасників, які взяли участь в І турі конкурсу, у Яворівській РДА – 20 осіб. У Жовківській, Городоцькій, Бродівський райдержадміністраціях у конкурсі взяли участь по 8 держслужбовців , у Радехівській РДА - 7.      Загалом, переможцями І туру Конкурсу стали 48 державних службовців Львівщини: 24 - у номінації «Кращий керівник» та 24 - номінації «Кращий спеціаліст» .Додаткову інформацію про проходження Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець» на Львівщині можна отримати на офіційному сайті Управління державної служби Головдержслужби України в Львівській області www.guds.gov.ua/sub/lvovska. Управління державної службиГоловдержслужби України в Львівській області 

Додаток

Для розміщення інформації у розрізі районів

 У номінації «Кращий керівник» у райдержадміністраціях Львівщини переможцями І туру стали:

1.Онищук Мар’ян Назарович - начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату Бродівської райдержадміністрації;

2.Адамчук Надія Богданівна - начальник відділу соціальної роботи Буського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

3.Скобало Роксолана Ярославівна – директор Городоцького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

4.Перхун Віталій Ігорович –  заступник начальника, начальник бюджетного відділу фінансового управління  Дрогобицької райдержадміністрації;

5.Шумельда Надія Миколаївна – державний реєстратор Жидачівської райдержадміністрації;

6.Принада Уляна Ярославівна – начальник відділу доходів фінансового управління Жовківської райдержадміністрації;

7.Маркевич Наталія Орестівна – директор Золочівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

8.Височанська Любов Петрівна - директор Кам’янка - Бузького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

9.Стеців Людмила Олександрівна – начальник загального відділу апарату Миколаївської райдержадміністрації;

10.Бабій Іван Іванович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Мостиської райдержадміністрації;

11.Зозуля Андрій Зіновійович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Перемишлянської райдержадміністрації;

12.Четирбук Юрій Володимирович – завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Пустомитівської райдержадміністрації;

13.Лотоцький Володимир Степанович – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Радехівської райдержадміністрації;

14.Сидор Марія Іванівна – начальник відділу юридичного та фінансово – господарського забезпечення служби у справах дітей Самбірської райдержадміністрації;

15.Романів Олександра Іванівна – державний реєстратор апарату Сколівської райдержадміністрації;

16.Огінський Володимир Богданович – начальник управління праці та соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації;

17.Хітчак Володимир Іванович – начальник юридичного відділу Старосамбірської райдержадміністрації;

18.Буцерко Леся Василівна – керівник управління праці та соціального захисту населення Стрийської райдержадміністрації;

 

19.Павлик Марія Миколаївна – начальник відділу соціальної роботи Турківського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;

20.Свистун Роман Богданович –  керівник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації;

21.Бабій Любов Василівна – начальник виробничо- технічного відділу управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації;

22.Довганик Ольга Іванівна – начальник відділу фінансів місцевих органів влади і управління фінансів невиробничої сфери головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації

23.Іщенко Юрій Васильович – начальник відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Львівської області;

24.Курус Микола Семенович – завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату Львівської обласної державної адміністрації. 

 

Детальніше: ПРЕС-РЕЛІЗ

Дочірні категорії