Старосамбірська

районна державна адміністрація

Проект «Ідея змінює країну» продовжує мандрівку Львівщиною

Сьогодні, 19 жовтня, організатори молодіжного проекту «Ідея змінює країну» вже вчетверте відвідали райони Львівщини у пошуку цікавих ідей та активних лідерів. Як інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА загалом охопили 5 населених пунктів області, учасниками тренінгів стали понад 170 молодих осіб.

В межах заходу учнівська молодь Куликова, Жовкви, Великих Мостів, Червонограду та Сокаля працювала із різними техніками генерування ідей, напрацюваннями соціальних проектів. Також хлопці та дівчата пропонували шляхи вирішення різноманітних проблемних питань у своїй громаді.

Детальніше: Проект «Ідея змінює країну»...

Для представників громад організували практикум із застосування земельного законодавства

У середу, 17 жовтня, у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України пройшов практикум із застосування законодавства на тему «Законодавчо-нормативні механізми підвищення ефективності управління земельними ресурсами в територіальних громадах. Проблемні питання у сфері земельних відносин».

Захід організовано в межах Проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Детальніше: Для представників громад...

Для розпорядників бюджетних коштів організують проведення серії навчальних семінарів

Департамент економічної політики облдержадміністрації запланував проведення серії навчальних семінарів щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro, присвячену особливостям закупівель електричної енергії.

Тематика заходу є особливо актуальною  у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про ринок електричної енергії».

Детальніше: Для розпорядників бюджетних...

Про початок опалювального сезону 2018/19 року

СТАРОСАМБІРСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РоЗПОРЯДЖЕННЯ

 19  жовтня 2018 року                     Старий Самбір                                 №684/01-04

 Про початок опалювального

сезону 2018/19 року

Детальніше: Про початок опалювального...

У населених пунктах біля «Полімінералу» моніторитимуть ситуацію

Сьогодні, 19 жовтня, в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулась нарада за участі міського голови м.Стебник, науковців НУ «Львівська політехніка», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Карпатського відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України.

На нараді визначено ділянки для проведення електророзвідувальних спостережень Карпатським відділенням Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна Національної академії наук України.

Детальніше: У населених пунктах біля...

На Львівщині відбувся 5-й Міжнародний торговий форум

Минулого тижня на “Арені Львів” відбувся 5-й міжнародний торговий форум. На форумі зібралися представники багатьох бізнес-структур в сфері торгівлі та представлені понад 14 країн світу. Вперше саме Львів був обраний для цієї важливої бізнес-події.

Форум “LIM-LVIV” дав змогу багатьом присутнім не лише ознайомитися з різноманітною продукцію Львівського регіону, а й послухати спікерів та експертів в сфері бізнесу. Більшість ділилися своїми знаннями, формували спільні бізнес-прогнози для різних галузей,намагалися встановити нові контакти для майбутньої співпраці.

Детальніше: На Львівщині відбувся 5-й...