Старосамбірська

районна державна адміністрація

У Новояврівську відкриють оновлений територіальний сервісний центр МВС

У вівторок, 26 червня, у м. Новояворівську відбудеться презентація оновленого територіального сервісного центру МВС 4647.

Центр надаватиме послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, заміни або видачі посвідчень водія, видача міжнародного посвідчення водія, довідок про відсутність судимостей та інші.

Детальніше: У Новояврівську відкриють...

День молоді 2018: на Львівщині виступлять відомі українські гурти (ПРОГРАМА)

Львівщини запрошують на святковий концерт до Дня молоді, що відбудеться 24 червня о 20:00-23:00. Захід організовує Львівська обласна державна адміністрація спільно з громадськими організаціями області, за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

ПРОГРАМА МУЗИЧНИХ ВИСТУПІВ:

Детальніше: День молоді 2018: на...

Львівщина – у п’ятірці кращих областей із залучення інвестицій

За підсумками 1-го кварталу агентство "Євро-Рейтинг" оновило рейтинг інвестиційної ефективності областей України. Відтак, за результатами Львівській області надали рівень ineA, що відповідає рівню “максимальний”. Бальна оцінка інвестиційної ефективності області становить 208 балів.

З метою оцінки було досліджено динаміку показників, які характеризують як інвестиційну активність в регіоні, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів.

Детальніше: Львівщина – у п’ятірці...

Мешканцям Львівщини нагадують про правила поведінки на відпочинку у лісі

На Львівщині все більше почали фіксувати випадки укусів змій. Тільки за один день 21 червня до Сколівської центральної районної лікарні в стані середнього ступеня важкості було госпіталізовано 4-х осіб, з них - одна дитина.

Всього від початку року в області через укуси змій госпіталізували 19 осіб, із них - три дитини.

Детальніше: Мешканцям Львівщини...

На Львівщині відбудеться II етап Кубка України зі стрільби з лука

26-30 червня на базі СДЮШОР «Електрон» у місті Львові відбудеться ІІ етап Кубку України зі стрільби з лука - «Кубок Заслуженого тренера України Богдана Кокота». Початок змагань о 09:30 год.

Організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби з лука України, відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, Львівської обласної організації ФСТ «Україна» та Львівської обласної федерації стрільби з лука.

Детальніше: На Львівщині відбудеться II...

Львівщина – серед лідерів розвитку в Україні

Бізнес-видання «Ділова столиця» оприлюднило щорічний рейтинг діяльності голів облдержадміністрації, де Львівщина посідає друге місце. Як і торік, рейтинг склали, враховуючи показники мирних регіонів (без окупованого Криму окупованого і наполовину Донбасу) за перший квартал поточного року за 20 суспільно значущими критеріями.

«Одним з головних успіхів Львівщини у першому кварталі стало друге місце після Києва за припливом прямих іноземних інвестицій на душу населення.

Детальніше: Львівщина – серед лідерів...