Старосамбірська

районна державна адміністрація

Обережно поводиться із побутовим газом та пічним опаленням

Львівська обласна державна адміністрація нагадує, що порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час різкого зниження температури порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання. Львівська облдержадміністрації закликає мешканців області неухильно дотримуватися правил безпеки.

Детальніше: Обережно поводиться із...

До відома молодіжних громадських організацій!

В понеділок, 22 січня, відділ молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА проведе зустріч із представниками молодіжних громадських організацій та громадських організацій, які працюють з молоддю. Під час обговорення потенційні учасники конкурсу дізнаються:? законодавчі вимоги процедури проведення конкурсу;? хто може брати участь у конкурсі;? пріоритетні напрямки молодіжних проектів у 2018 році;? вимоги до заповнення конкурсної документації;? критерії оцінки проектів;? приклади успішних проектів попередніх років.

15:00 та 17:00- презентації та розяснення усіх умов для участі в конкурсі;

Контактна особа: _Оксана Шульган, тел. 0937467358, 2999555.

Місце проведення: Львівська облдержадміністрація (Львів, вул. Винниченка,18 каб 412)

На Львівщині розглянули стан будівництва вітрової електростанції у Сколівському районі

Cтатус проекту будівництва вітрової електростанції у Сколівському районі на Львівщині розглянули сьогодні, 19 січня, під час наради першого заступника голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського з представниками турецької компанії “Атлас Глобал Енерджі”.

Детальніше: На Львівщині розглянули стан...

На Львівщині утворили нову дитячо-юнацьку спортивну школу

25 січня в Народному домі села Давидів на Пустомитівщині відбудеться урочиста церемонія відкриття дитячо-юнацької спортивної школи «Тризуб Плюс» Давидівської об’єднаної територіальної громади.

Детальніше: На Львівщині утворили нову...

Дороги Львівської області очищують від снігу

За оперативною інформацією департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації, сьогодні, 19 січня,  на автомобільних дорогах Львівщини працює 76 одиниць снігоочисної техніки.

Детальніше: Дороги Львівської області...

Дочірні категорії