Старосамбірська

районна державна адміністрація

100 днів Володимира Цегенька

   Відбувся звіт та прес-конференція Володимира Цегенька, голови райдержадміністрації, за 100 днів роботи на посаді голови.

   Зокрема, було оприлюднено основні аспекти діяльності: посилення трудової та виконавської дисципліни в бюджетній сфері району, аудит діяльності державних структур, установ, закладів, підприємств за останні роки, в тому числі аудит діяльності райдержадміністрації та її апарату, запровадження нових критеріїв кадрової політики, яка  базується лише на професійності та інноваційних підходах. Головою поставлені чіткі завдання і вимоги до підлеглих у розрізі галузей на коротко- та довготермінову перспективу. Зокрема, забезпечено зростання виробництва промислової продукції. Продукції агропромислового комплексу, забезпечення  поступлення інвестицій.

   Пріоритетним видом діяльності голови та райдержадміністрації загалом є економічна сфера. Відділом економіки розробляється Інвестиційна  програма  району на найближчі три роки із залученням загальнодержавних та обласних інвестиційних програм.

   Налагоджено співпрацю з місцевими органами влади, депутатським корпусом районної ради та її керівництвом,  депутатами обласної ради від Старосамбірщини та депутатами Верховної  Ради. Розробляється та запроваджується система державної підтримки місцевих громад з ініціативи цих громад.

   Особливу увагу зосереджено на боротьбі з корупцією в органах влади та  жорсткому контролі  за використанням бюджетних коштів і їх економії.

   Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації щодо розподілу функціональних обов’язків між заступниками голови та керівниками відділів і управлінь райдержадміністрації, запроваджено особистий контроль за використанням коштів та виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади у місцевих радах району, за процесом відновлення стратегічних об’єктів, що постраждали від паводку, за виконанням заходів, планів та інше. Голова наголосив на необхідності налагодження подальшої тісної конструктивної співпраці між органами виконавчої та представницької влади у районі, незалежно від особистих політичних уподобань.

   Присутні на звіті журналісти «Голосу Прикарпаття», «Високого Замку» («Самбірщина») та ЗІКу звернулися з  питаннями. Зокрема, представників ЗМІ цікавило питання працевлаштування колишнього голови райдержадміністрації Миколи Цепенди та його заступників Петра Юрчика та Василя Борковського, діяльності єдиного дозвільного офісу та методкабінету відділу освіти райдержадміністрації, інші проблеми життя району. Підсумовуючи свій виступ, Володимир Цегенько наголосив, що пріоритетом його діяльності є зосередження уваги не на політиці, а на ефективному господарюванні в районі, бо «хочу зберегти своє добре ім’я, адже маю намір тут залишатися і жити надалі».

   У газеті «Голос Прикарпаття» від 14.09.2010 року № 67 (272) розміщено статтю В. Цегенька «Сто днів для мене пролетіли як один тиждень».