Старосамбірська

районна державна адміністрація

Піклуємось про старість

   Територіальним Центром соціального обслуговування організовано виконання постанови КМУ від 16. 07.2010 р. № 621 “Про посилення соціального захисту населення під час оплати комунальних послуг”, забезпечено постійний обхід  громадян пенсійного віку та прийом заяв та документів на житлові субсидії одиноких осіб та осіб з обмеженими можливостями.

   Узгоджено документи з Фондом держмайна України з питання укладення договору щодо оренди приміщення, спільно з районною радою розроблено Проект із встановлення на будівлі стаціонарного відділення в с. Міженець сонячних колекторів для підігріву води. Відділенням соціальної допомоги вдома оформлено пакети документів та прийняття на обслуговування одиноких непрацездатних громадян в с. Грушатичі, с. Мшанець, с. Дроздовичі, здійснено нарахування та проведення оплати за надані послуги у червні 2010 року одиноко проживаючим непрацездатним громадянам, обстежено побутові умови проживання одиноких та одиноко проживаючих громадян в селі Головецько, видано необхідні довідки.

   Працівники відділення соціально-побутової адаптації забезпечили обслуговування пенсіонерів на апараті УЗД, масаж та надання  фізіотерапевтичних послуг, вимірювання тиску, надання медичних консультацій. Поширено сторінку для людей поважного віку “Ще не вечір” та підведено підсумки поїздки до Турки на Другий Світовий Конгрес Бойків.