Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині дали старт новим виробничим потужностям деревообробного підприємства

Сьогодні, 13 березня, у Кам’янка-Бузькому районі дали старт новим виробничим потужностям підприємства «Львів-Пак».

Основними напрямами діяльності підприємства є лісопильне та стругальне виробництво, виробництво дерев'яної тари (європіддон), торгівля деревиною, надання послуг у лісовому господарстві, виготовлення пелетів (паливних гранул), виробництво вугілля деревного.

"Мені дуже приємно, що деревообробна галузь займає одне з провідних місць на теренах Львівщини. Адже кожен четвертий інвестований долар приноситься за допомогою таких підприємств як це. Дуже приємно, що на Львівщині впродовж останніх років дуже динамічно розвивається промисловість, а також деревообробна галузь. Лише за минулий рік нам вдалося створити вісім тисяч робочих місць, відкрити 84 підприємства, 26 з яких  - у галузі деревообробки та меблевого підприємства. Таке підприємство як Ваше - є успішним. А успіх - це наша зброя у боротьбі за нашу незалежність та добробут нашої країни", - зазначив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Окрім того він також додав: "На цьому підприємстві використовується інноваційне обладнання. Завдяки чому вдалось досягнути того, що це виробництво є безвідходним. Від моменту, коли сюди заходить брус, кругляк - звідси виходить уже готова продукція з доданою вартістю та практично немає відходів".

Зауважимо, що підприємство запустило котельню на альтернативних видах палива, яка забезпечує потреби підприємства. Також ввели в експлуатацію комплекс з виробництва вугілля деревного.

У 2017 році підприємство отримало ліцензію на виробництво піддонів євростандарту (EUR) та (EPAL). Також було введено в експлуатацію лінію по виробництві комплектуючих для піддона дерев’яного (сировиною якого є відходи лісопильного цеху) та автоматизованої лінії по збиванню піддона дерев’яного євростандарту (EPAL).

"Наше підприємство працює упродовж 10 років. З кожним роком у нас збільшується кількість працівників, створюються нові робочі місця. Кожного разу ми вводимо нове обладнання, нові виробничі потужності. Варто зауважити, що нове обладнання автоматизоване та сучасне. Ми переробляємо майже 4 тисячі кубів кругляка. Відходи від виробництва, зокрема обрізки та тирсу ми переробляємо, запускаємо виробництво гранул та виробництво кубика, який використовуємо при виробництві кінцевого продукту - піддонів та пелет", - зазначив директор підприємства «Львів-ПАК» Андрій Кравчук.

Підприємство випускає готовий продукт, швидкість складання піддона на автоматизованій лінії – 5 піддонів в хвилину. 

Зазначимо, що загальна сума інвестицій у нові лінії складає понад 1 млн євро. Загальна кількість працівників на підприємстві складає 200 осіб.