Старосамбірська

районна державна адміністрація

В своїй хаті своя правда і сила і воля

Шевченківські Дні в бібліотечних закладах Старосамбірського району:

7 березня 2018 року в приміщенні середньої школи І- ІІ ступенів с. Бусовисько  з учнями 6 – 9 класів проведено Шевченківські читання «Читаємо поезії Великого Кобзаря». Захід підготували та провели спільно завідувач бібліотеки – філії та вчитель музики. Крім традиційного читання віршів Тараса Григоровича Шевченка проведено конкурс малюнків до його творів. Присутні  ознайомились з книжково-ілюстративною викладкою «Тарас Григорович Шевченко український народний поет», яку презентувала завідувач бібліотеки – філії.

 

 

 

7 березня 2018р. в бібліотеці-філії с.Плоске з користувачами бібліотеки проведено годину спілкування «Живе  під сонцем любові, Шевченкова весна».

 

 

 

 

9 березня 2018 р. бібліотечні працівники Старосамбірської РЦБС взяли участь у загальнообласній мистецькій акції до 204-річниці від дня народження Тараса Шевченка, яка відбулася біля пам’ятника Тараса Шевченка у місті Старий Самбір.

 

 

 

 

 

9 березня, в день народження Тараса Григоровича Шевченка, у бібліотеці-філіі с.Княжпіль було проведено поетичну годину "Шевченкове слово в віках не старіє". На таку саму тему була оформлена книжкова виставка та виставка учнівських художніх робіт "Незгасне світло Кобзаря".

 

 

 

 

 

9.03.2018 року в бібліотеці -філії для дорослих м.Добромиля працівники бібліотеки з учнями місцевої школи та громадскістю міста провели Шевченківські читання "Слава Шевченка-Слава України".

 

 

 

 

 

 

10.03.2018р бібліотеки –філії для дорослих та дітей м.Добромиль взяли участь у проведенні в Народному домі літературно-мистецького свята"Живе під сонцем любові Шевченкова весна". працівники бібліотеки провели презентацію книжкової виставки"І лине над землею Шевченкове святеє слово".

 

 

 

 

 

10 березня 2018 р. до 204-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці-філії с.Скелівка з учнями школи проведено літературні читання «Золоті рядки Кобзаря».

 

 

 

 

11 березня    в  бібліотеці   - філії села Солянуватка проведено годину поезії « Шевченкове слово-у серці моєму!» з учнями 5-7класів. Бібліотекар ознайомила присутніх з біографією поета. На заході прозвучли   ранні твори Шевченка та  учениця 5-го класу  Юлія  Задильська  прочитала свої вірші.

 

 

 

 

 

6.03.2018р. у бібліотеці-філії с.Головецько було проведено Шевченківські читання.Доповненням до заходу була темаимчна викладка «Тарас Григорович Шевченко – любов і святиня українського народу».

 

 

 

 

В бібліотеці-філії №82 села Ясениця Замкова 10 березня було проведено Шевченківські читання «Читає мати Кобзаря» з користувачами різних вікових груп. Діти із захопленням читали твори великого генія. Завідувачем бібліотеки оформлено книжкову виставку «Слово Кобзаря – джерело невмирущого духу».

 

 

 

 

 

9 березня в бібліотеці-філії села Губичі було проведено Шевченківськв читання «Люблю Тарасе, твоє слово щире» з учнями 2-4 класів. На заході бібліотекар розповіла про життя і творчість Шевченка, діти декламували вірші поета та ознайомились із творами, представленими на книжковій виставці «Шевченко для дітей».

 

 

 

 

 

7 березня в бібліотеці-філії села Тисовиця було проведено літературну годину «Зоре моя вечірняя». Користувачі згадували поезію Шевченка та декламували вірші, які вивчали колись в школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 березня в бібліотеці-філії с.Терло учні 7-8 класів вшанували генія українського народу- Т.Г.Шевченка. Була проведена година поезії "Наша любов і святиня: Т.Г.Шевченко". Учні декламували твори Шевченка, які вчать нас любові до рідної землі і бути готовими в будь-яку хвилину захищати свою країну. Бібліотекар ознайомила присутніх з літературою Шевченка, представленою на книжковій виставці "Шевченко -великий пророк України".

 

 

 

 

8 березня 2018 р. у бібліотеці – філії с.Гуманець відбулося літературне свято «Шевченкові ранки». Учасниками свята були учні місцевої школи, які декламували вірші, уривки з поем, співали пісні на слова геніального поета.  Завідувачкою бібліотеки була оформлена книжкова викладка творів Т.Г.Шевченка.  Вкінці заходу прозвучав «Заповіт».

 

 

 

 

 

10 березня 2018 року в Народному домі с. Тарнавка було проведено літературну годину  до святкування Шевченкових днів «У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє». Організували захід завідувач бібліотеки – філії с. Муроване Н.Стах , директор НД с.Тарнавка М. Козик ,директор НД с. Муроване М.Міщенко.Учасники свята -  читачі пункту видачі с.Тарнавка читали вірші Великого Кобзаря ,також прозвучали пісні Т.Шевченка «По діброві вітер виє», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати» і ін..Також була проведена презентація тематичної полиці «Іду з дитинства до Тараса». Завершилося свято виконанням учасниками заходу «Заповіту »Шевченка.

 

З нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 9 березня в місцевій школі села Передільниця проходили Шевченківські читання "Слово Тарасове вічне, як вічна матінка-земля".

   На початку заходу бібліотекар бібліотеки-філії с.Передільниця О.Кіяновська коротко ознайомила дітей з біографією Великого Кобзаря.

   Захід запам'ятався проникливим читанням Тарасової поезії у виконанні учнів старших класів.

   Представлена книжкова виставка "Іду з дитинства до Тараса" ознайомила присутніх з творами генія, які є невичерпним джерелом у вихованні молодого покоління.

 

 

7 березня 2018 року в бібліотеці – філії села Біличі працівниками культури було проведено захід – презентацію життя і творчості Шевченка: «Тарас Шевченко – геній пензля і пера» з учнями 4 – 6 класів і вчителями Любою Крохтяк і Мар’яною Пивовар.

Завідувач бібліотеки Галина Гомзяк і директор Народного дому Любомира Сольська цікаво розказували про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, зачитали прислів’я і легенди, які склав народ про українського Пророка, продемонстрували репродукції картин Шевченка – художника.

Захід доповнила книжково – ілюстративна викладка літератури: «Вогненне слово Кобзаря».

Заключним акордом заходу став безсмертний «Заповіт» світоча української нації.

 

09.03.2018 року бібліотекар бібліотеки-філії с.Трушевичі спільно з директором Народного дому підготували літературну композицію :,,Шевченко і Украіна" присвячену 204-й річниці з дня народження Т. Шевченка.

У рамках цього свята у бібліотеці проведено літературні читання «І лине над землею слово Кобзаря".

Бібліотекар провела презентацію книжковоі викладки ,,Вінок шани Кобзареві".

 

 

 

 

 

 

 

 

9.03.2018 року в Народному домі с. Смеречка відбулися літературні читання «Вічне слово Кобзаря» в проведенні яких брали участь учні 1-4 класів місцевої школи. На таку ж тему була оформлена книжкова викладка. Захід підготували та провели спільно бібліотекар бібліотеки – філії та директор НД.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 березня 2018 року у бібліотеці-філії с. Грозьово проведено літературне читання «Шануймо великого Кобзаря», присвячено 204-річниці від дня народження Тараса Шевченка, з учнями 4 – 5 класів. Завідувач бібліотеки-філії розповіла про життя та творчість письменника, учні декламували вірші. Оформлено книжкову викладку «Живи, поете, в славі віковій».

 

 

 

 

 

12 березня 2018 р. бібліотекар бібліотеки-філії с.Лаврів разом з директором Народного дому та вчителем у початковій школі провели Шевченківські читання "Т.Шевченко - велич національного духу".Оформлено книжкову викладку і виставку учнівських художніх робіт "Незгасне світло Кобзаря"

 

 

 

 

11.03.2018 р. в бібліотеці-філії с.Чаплі було проведено літературні читання "Т.Г.Шевченко- великий Пророк воскресіння України". Організатори: завідувач  бібліотекою-філією с. Чаплі та учні 8-9 кл. Чаплівської ЗСШ І-ІІ ст..

 

 

 

 

12.03.2018р. бібліотека-філія с.Стар’ява уприміщенні школі з молодшою групою учнів провела Шевченківське читання під назвою ,,Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став’’. Учасники заходу декламували вірші.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 березня 2018р. в бібліотеці-філії  с. Топільниця спільно з НД було проведено літературну годину "Уклін тобі Тарасе!" Була оформлена виставка  "Апостол слова України".Учасники охоче читали вірші Великого Кобзаря, сприймали прочитане серцем і душею.

 

 

 

 

12 березня 2018 року у бібліотеці-філії с.Лопушниця був проведений усний журнал "Вічна книга українців "Сторінками Кобзаря" .Завданням заходу було виявлення інтересу до прочитання творів Шевченка, ознайомлення життєвого і творчого шляху. поглиблення особистих знань та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова. Учасники заходу - учні 5,6,7 класів.

 

 

 

 

 

12 березня в бібліотеці-філії села Стрілки проведено годину пізнання "М.Вербицький - творець пісні, що стала символом нації".

На заході завідувач бібліотеки ознайомила користувачів з біографією автора головної пісні держави, розповіла  про служіння отця в Стрілках та презентувала книжкову виставку "До Бога з музикою в серці".

 

 

 

12 березня бібліотека-філія села Тершів спільно з школою провели Шевченківські читання «Тарас Шевченко – світоч української нації». Користувачі, учні 1-3 класів,  декламували вірші Великого Кобзаря та ознайомились із літературою, представленою на книжковій виставці.

 

 

 

 

 

12 березня в бібліотеці-філії села Спас було проведено коментовані читання «Садок вишневий коло хати». Бібліотекар розповіла про життєвий і творчий шлях Великого Кобзаря, користувачі декламували та коментували його твори.

 

 

 

 

 

7 березня в бібліотеці-філії села Торгановичі з учнями 3 класу було проведено поетичні читання «Зоре моя вечірняя». Юні читачі  отримали чимало нових вражень від участі у заході. Читаючи поезії, діти переносились думками у світ давнини. Зворушливо звучали «Заповіт”, “Катерина”, “Наймичка”, “Русалка”, “В казематі” та інші твори. Доповненням до заходу була оформлена виставка-присвята «Нетлінне слово Кобзаря».

 

 

 

 

12 березня 2018 року у бібліотеці-філії с. Мшанець проведено Шевченківські читання «Вічне Тарасове слово». Користувачі розповіли про життя і творчість Т.Шевченка, декламували вірші. В бібліотеці оформлено книжкову викладку «Пророче Шевченкове слово».

 

 

 

 

 

У бібліотеці-філії с.Волошиново 11 березня бібліотекарем та директором НД у рамках Шевченкових днів проведено літературні читання "Я люблю,я жити хочу серцем,не красою." До заходу була оформлена та презентована тематична книжкова виставка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 березня в бібліотеці-філії села Торчиновичі проведено Шевченківські читання «Дітям про Тараса». Завідувач бібліотеки ознайомила користувачів з творчістю Великого Кобзаря та провела презентацію книжкової викладки «Живи, поете, в славі віковій».

 

 

 

 

13 березня 2018 року  в читальній залі Старосамбірської ЦРБ працівниками бібліотеки спільно з учнями 8 класу Старосамбірської ЗСШ №2 проведено вечір-портрет, присвячений 204 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка  «Шевченко – вічний, як народ». Доповненням до заходу була книжкова виставка «І знов читаєм Кобзаря».