Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Стрийщині торік ввели в дію нові виробничі потужності

Сьогодні, 13 березня, голова Стрийської райдержадміністрації Василь Зубрицький прозвітував про проведену у 2017 році роботу. Зокрема йшлося про здобутки у сфері промисловості, інвестицій, будівництва, освіти, культури. 

Участь у звіті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.  

Як зазначив Василь Зубрицький у 2017 році у Стрийському районі на Львівщині розпочали будівництво на базі фермерського господарства «Добра корівка». Будівництво включає в себе три черги. 

На даний час введено в експлуатацію I  чергу будівництва -  завод по виробництву сиру потужністю переробки 30 т молока в добу та випуску 3 т сиру в добу.

Також торік запрацював Угерський спиртовий завод, який за рік наростив обсяги виробництва на 80% у порівнянні з груднем 2016 року. На даний час на підприємстві працює 105 працівників.

Окрім цього, провели реконструкцію виробничих приміщень  та відновлено виробництво на ТзОВ «Меблевий комбінат «Стрий» в с.Гірне, де створено понад 280 нових робочих місць.

Загалом торік  промислові підприємства району реалізували продукції на суму 2,0 млрд грн, що на 31 % більше ніж за 2016 рік. Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу  становив 34,0 тис грн.