Старосамбірська

районна державна адміністрація

Торік обсяги реалізованої продукції на Сколівщині зросли на понад 150 %

У 2017 році промислові підприємства Сколівського району реалізували промислову продукцію на загальну суму 557,9 млн грн, що в порівнянні з 2016 роком  становить 156,3 %. Про це сьогодні, 13 березня, під час звіту, розповів перший заступник голови Сколівської районної державної адміністрації Ярослав Лепісевич.

В обсязі реалізованої  промислової продукції: 98,0% -  займає продукція переробної промисловості, зокрема 76,7 % - виробництво харчових продуктів, напоїв, 14,4 % - оброблення деревини та виробництво виробів з дерева, 5,7 % - машинобудування, 1,1 % - легка промисловість. Також 2 % в обсязі реалізованої продукції зайняло виробництво та розподілення теплової енергії  та води.

Окрім цього, торік два підприємці району, які здійснюють свою діяльність у деревообробній галузі, скористались Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області, відповідно до якої проводиться відшкодування відсотків по кредитах малого бізнесу за раніше укладеними угодами, в тому числі і учасників АТО.