Старосамбірська

районна державна адміністрація

СЕЛЯН ВІД ЗЛИДНІВ РЯТУВАЛА КООПЕРАЦІЯ

Як мати дохід до ста тисяч грн в рік працюючи по кілька годин на день не будучи на заробітках. Це реальність, що працює в п’ятдесяти успішних проектах Львівської області у вигляді сімейного бізнесу та кооперації. Про успішні результати, кооперацію ділився на зустрічі із мешканцями сіл Новоміської ОТГ Іван Паньків - директор Аграрної дорадчої служби.

12 березня 2018 року мешканці сіл Болозів, Нижньої Вовчі, Конева та Товарна слухали порад Івана Паньківа з  утворення сімейних молочних ферм та успішного розвитку кооперації селян в молочній галузі. Зокрема, Іван Паньків зазначив, ще кілька років тому в Бродівському краї мешканці однієї вулиці об’єдналися в молочний кооператив, зараз туди входять кільканадцять сіл та понад три сотні сімей. Сто років назад селян від злиднів рятувала кооперація, зараз ми перебуваємо в набагато кращих умовах.

Про державні, обласні програми та дотації на ВРХ розповіла Христина Солопад представник Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.