Старосамбірська

районна державна адміністрація

День пам'яті Небесної Сотні в бібліотеках Старосамбірського району

16 лютого 2018 року в читальній залі Старосамбірської  центральної районної  бібліотеки була проведена година пам'яті «Небесна сотня білих журавлів» присвячена 4 –ій річниці Героїв Небесної Сотні.

Мама Героя України Б. Сольчаника пані Оксана Сольчаник поділилася своїми роздумами про ці події.

Працівники бібліотеки разом з учнями 9 –Б класу та вчителем української мови та літератури Іриною Нискогуз  Старосамбірської середньої школи № 1 ім. Б. Сольчаника повели присутніх по історичних сторінках нашої історії.

Свою поезію про минулі події прочитали також Я. Возняк та М. Храпко.

Доповненням до години пам'яті була книжкова виставка «Герої  не вмирають». 

14 лютого 2018 р. бібліотека-філія с.Стар’ява спільно із школою провела виховний захід, присвячений героям Небесної сотні під назвою ,,Ми є. Були, і будемо вічно жити.». В заході прийняли участь учні 7 класу. Під час заходу діти дізналися про історичні події, що змінили політичне обличчя України, реалізували прагнення українського народу в напрямку європейського вектору розвитку, детально дізналися про подвиг Героїв Небесної Сотні. 

 

 

 

 

 

 

 

17.02.2018р.  в бібліотеці-філії с. Плоске проведена інформаційно-пізнавальна година «Рідна мова, калинова». Учасники заходу отримали інформацію про важливе значення мови в житті людини.

 

 

 

 

 

 

18.02.2018р. у бібліотеці-філії для дорослих м. Добромиль проведено вечір памяті Героям Небесної сотні "Зове на бій Небесна сотня за України майбуття".У проведенні вечора взяли участь учні місцевої ЗС школи, Народний дім та громадськість міста. Працівниками бібліотеки оформлено книжкову виставку "Небесна сотня - в серцях українців".

 

 

 

 

 

17 лютого 2018 року в бібліотеці – філії с. Ріп’яно  з учнями  місцевої школи проведено  годину інформації «Нові часи народжують нових героїв». Завідувач бібліотеки розповіла про події, що відбулися в Києві на Майдані Незалежності в 2013 – 2014 роках, учасники поіменно згадали всіх героїв Небесної Сотні та вшанували їх хвилиною мовчання. Завідувач бібліотеки презентувала документальну виставку «Ми так любили Україну, що поклали життя за свободу» 

 

 

 

 

15 лютого 2018 року бібліотека-філія с. Стрілки взяла участь у зустрічі з учасниками АТО, де презентувала книжкову викладку «Герої не вмирають».

 

 

 

 

18 лютого 2018 року у бібліотеці-філії с. Велика Волосянка проведено історичну годину «А сотня вже летить у небеса». Бібліотекар розповіла про події, які відбувались на Майдані протягом 2013-2014 років. Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, ознайомились із матеріалами, які були представлені на книжково-ілюстративній виставці. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Герої Майдану - герої нашого часу" - під такою назвою 18 лютого 2018 року проведено патріотичну годину бібліотекою-філією с. Бабино спільно з Народним домом. Учнями 6 - 7 класів були прочитані вірші і виконані пісні, які присвячені Героям Небесної Сотні. Також була оформлена книжково-ілюстративна викладка "Невиплакані сльози України"­.

 

 

 

 

 

18 лютого 2018 року бібліотека-філія с. Трушевичі спільно з Народним домом провели годину пам'яті : ,,Героі живуть у наших серцях".

Захід присвячений патріотичному вихованню. Діти читали вірші,хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героів ,,Небесноі сотні".

У бібліотеці оформлено тематичну викладку ,,Героі не вмирають".

 

 

 

 

18 лютого 2018 р. на пункті видачі бібліотеки-філії с. Райнова в с. Іванів бібліотекар Гаврик Даниїла  спільно з Директором Народного дому Стецик Оксаною провели тематичний прес-діалог "Зима у вогні" (до дня вшанування  Героїв Небесної сотні). 

Метою заходу було увічнення громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості  громадян,  завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування  подвигу Героїв Небесної сотні,  які віддали своє життя під час Революції Гідності.  Героїв Небесної сотні вшанували хвилиною мовчання.

 

 

 

19.02.2018 року в приміщенні середньої школи І - ІІ с. Кобло, за участю бібліотекаря –бібліотеки - філії  проведено годину – реквієм «Небесна Сотня білих журавлів». Захід присвячений пам’яті героїзму Героїв Небесної Сотні, які поклали на жертовник інтересів нації, долі українського народу найвищу цінність – власні життя. Присутні учні,  вчителі ,а також мешканці с. Кобло.

 

 

 

 

 

 

 

19 лютого 2018 року в Народному домі с. Смеречка проведено патріотичну годину «Небесна Сотня! Вічна слава Героям!». Захід підготували та провели бібліотекар бібліотеки – філії та директор Народного Дому. Учасники заходу вшанували подвиг  Героїв Небесної Сотні, які боролися та віддали свої життя за незалежність і цілісність нашої країни. Перед присутніми виступила   уродженка с. Смеречка Ярослава Возняк та прочитала свій вірш «Аж здригнулось небо синє», який присвятила Герою Небесної Сотні, Герою України Богдану Сольчанику.

 

 

 

19 лютого в  с. В Лужок спільно з Народним домом відбувся урок патріотизму «Пам’ятаємо Героїв Небесної  сотні».

Працівники культури ознайомили учнів із історією та причинами виникнення Євромайдану, розгорненням подій на Майдані.

Також оформлено ілюстративну виставку «Герої не вмирають».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19.02. 2018 року в бібліотеці – філії с.  Бусовисько  з учнями 4-5 проведено годину – реквієм «Небесна сотня – герої нашого часу». Завідувач бібліотеки  розповіла про героїчні  та водночас трагічні події, що відбулися на Майдані 20 лютого 2014 р. та ознайомила дітей  з матеріалами книжкової викладки «Герої не вмирають».

 

 

 

 

 

...Заснув Ти Герою, схиливши голову навіки

Іза свої, і за чужі маленькі та дорослі діти

За рідну Неньку-Україну, за герб та прапор синьо-жовтий

Щоб рід козацький не загинув , а щез навіки ворог лютий ...

 

20.02.2018р.  у приміщенні бібліотеки-філії с/Стрільбичі з користувачами бібліотеки було проведено годину-реквієм " День пам'яті Небесної Сотні. Герої не вмирають". 

Працівники культури: завідувач бібліотеки Кузик О.О. , директор НД Яворськ К.П. ознайомили з жахливими подіями майдану 2014р. та вшанували полеглих героїв хвилиною мовчання та запаленням свічок.

Доповненням до заходу була  книжкова виствка " Уклін живим, загиблим слава".

 

20 лютого 2018 р.бібліотекою -філією с. Лопушниця була проведена година історії під назвою "Гірко плаче Україна за своїми синами ". Бібліотекар розповіла користувачам про героїв, які загинули за честь, за волю, за країну відстоючи  демократичні цінності.

 

 

 

 

 

20 лютого 2018 року у бібліотеці- філії с. Скелівка з учнями школи  проведено урок мужності «Подвиг Героїв Небесної сотні ».Завідувач бібліотеки розповіла про героїчні та водночас трагічні події що відбулися на Майдані 20 лютого 2014 року. Доповнила захід тематична викладка «Герої завжди поміж нас».

 

 

 

 

 

20 лютого в бібліотеці-філії с. Мігово була проведена година спілкування  «Вічна пам’ять і слава», під час якої бібліотекар розповіла про трагічні події, що відбулися на Майдані Незалежності та згадали героїв Небесної Сотні.

 

 

 

 

20.02.2018 в бібліотеці-філії с.Терло була проведена година пам'яті "Свічка,яка не згасне ніколи". Бібліотекар розповіла учням 8-9 класів про події на Майдані у лютому 2014року. Була оформлена книжкова виставка "Герої не вмирають".

 

 

 

 

 

19 лютого у приміщенні школи с. Тернава спільно з бібліотекарем бібліотеки – філії та директора народного Дому  було проведено годину памяті присвячену Героям Небесної Сотні "Небесна Сотня білих журавлів". Присутні ознайомилися з подіями, які відбулися на Майдані 2013-2014 років.

 

 

 

 

 

20 лютого у бібліотеці-філії с.Лаврів спільно з народним домом проведено годину пам'яті "Пам'ятаймо їхні імена". У заході лунали патріотичні вірші та була представлена книжкова викладка "Герої не вмирають".

 

 

 

 

 

 

20 лютого 2018р. у бібліотеці-філії с.Топільниця була проведена година пам’яті «Не зорі падають із неба, зірки ідуть на небеса».  Пам’ять жертв майдану було вшановано хвилиною мовчання, на честь Героїв Небесної Сотні були запалені свічки . Наприкінці заходу діти прочитали зворушливі вірші.

 

 

 

 

20.02.2018р. у бібліотеці-філії с.Тур’є  проведена історична година «А сотня вже летить у небеса». Бібліотекар розповіла про трагічні події, які відбувались на Майдані 2013-2014 рр.

 

 

 

 

 

 

 

 

20 лютого в бібліотеці – філії с. Біличі  була проведена година патріотичного виховання «Герої Небесної Сотні у наших серцях». Її підготували і провели завідувач бібліотеки – філії Галина Гомзяк, директор Народного дому Любомира Сольська з учнями 7 – 8 класів Білицької ЗСШ І-ІІ ступенів.

Розповідь про героїчні і трагічні події зими 2014 року перепліталися з рядками віршів народжених Майданом. Змістовним доповненням заходу була книжково – ілюстративна виставка «Героям Майдану присвячується» з книгами, фотографіями, папками з матеріалами про життя і подвиг Героїв Небесної Сотні.

 

 

20 лютого 2018 року у приміщенні місцевої школи бібліотекарем бібліотеки-філії с. Лопушанка-Хомина спільно з Народним домом проведено годину пам’яті «На варті ваших душ». Бібліотекарем було оформлено книжкову викладку «Небесна Сотня, ти тепер свята».