Старосамбірська

районна державна адміністрація

Торік за скеруванням обласної служби зайнятості професійне навчання пройшли більше 10 тисяч осіб

Торік за скеруванням обласної служби зайнятості професійне навчання пройшли 10,2 тис осіб, 93,6% з котрих успішно працевлаштувалися за набутим фахом.

Цьогоріч фаховий вишкіл буде проводитися за 27 професіями та спеціальностями, які користуються найбільшим попитом у працедавців. Лише у січні поточного року навчання завершили 474 жителі Львівщини, для яких здобуті на курсах знання слугуватимуть містком до постійної роботи.

Окрім стаціонарного навчання, що триває до 6 місяців, безробітним пропонують інші доступні освітні ресурси. Так, завдяки проекту «Lingva.Skills» клієнти центрів зайнятості мають змогу в режимі он-лайн вивчити англійську мову. Торік такою нагодою скористалися 486 жителів Львівщини.

До уваги безробітних – освітня платформа «Prometheus», зареєструвавшись на якій можна підвищити рівень професійної кваліфікації й таким чином отримати додатковий бонус для побудови кар’єри. У 2017 році дистанційні курси на цій базі пройшли 117 клієнтів центрів зайнятості, а цього року продовжують здобувати знання у режимі он-лайн ще 143 особи. Найбільшою популярністю користуються програми «Фінансовий менеджмент», «Бізнес-англійська», «Власна справа в Україні», «Як створити стартап».