Старосамбірська

районна державна адміністрація

На Львівщині стартував перший Event Industry Forum

9 лютого, на Арені Львів відбулось урочисте відкриття масштабного заходу - Event Industry Forum. Захід об’єднав 700 учасників представників івент- індустрії.

Участь у відкритті форуму взяв директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

“Такі події вкотре доводять, що Львівщина є центром різноманітних заходів, зустрічей, форумів на найвищому рівні. Сьогодні Львівщину можна розглядати у багатьох контекстах, як територію економічного розвитку і у 2017 році вісім десятків івентів пов’язані із відкриттям нових підприємств, створенням нових робочих місць, Львівщина культурна, етнофестивалі, культурні заходи які проводять щоденно в області. Наша область туристична, у якій приємно перебувати не лише у центрі міста, але у Турківському районі поміж гір, Сколівському поміж гірськолижних курортів, Перемишлянському, Буському районах серед замкової краси і нарешті Львівщина гостинна - неймовірний галицький дух і галицька вдячність”,  - зазначив Роман Филипів.

Під час форуму учасники дізнались про технологічні новинки event-індустрії,  ознайомились з новими можливості маркетингу і продажів для підвищення конкурентоспроможності компанії, а також мали змогу отримати рекомендації та поради провідних експертів ринку.