Старосамбірська

районна державна адміністрація

Щодо передачі ГТС

На виконання протоколу наради голови Львівської облдержадміністрації О.М. Синютки №192/0/7-17 від 20.11.2017 року та листа Львівського обласного управління водних ресурсів №21/1739 від 21.11.2017 року, щодо вжиття необхідних заходів для передачі безхазяйних ГТС в комунальну власність юридичних (фізичних) осіб відповідно до їх розташування 10 січня 2018 року під головування першого заступника голови райдержадміністрації Пупи Р.Р. проведено нараду з сільськими головами району, на території яких знаходяться водні об’єкти.
       До порядку денного наради було включено питання: 

- взяття на облік та прийняття у комунальну власність безхазяйних ГТС.
      Спеціалістами відділу АПР було роз’яснено поетапні кроки та надано методичні рекомендації щодо взяття на облік та баланс ГТС. На нараду було запрошено завідувача сектору - державного реєстратора Володимира Трача , який надав роз’яснення щодо необхідної документації для проведення реєстрації обліку безхазяйного майна та звернення у засоби масової інформації.
    Сільських голів зобов’язано щомісячно до 20 числа надавати інформацію та до 01 03.2018 року прозвітувати про виконання заходів щодо даного питання.

Начальник Я. Курій