Старосамбірська

районна державна адміністрація

Триває осінній призов громадян на строкову військову службу

З 1 жовтня і до 30 листопада 2017 року триватиме осінній призов громадян на строкову військову службу відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента  України  від 24.02.2017 №44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році».

      Призовники, яким надійшла повістка Старосамбірського районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці, повинні прибути за адресою м.Старий Самбір, вул. Коцюбинського, 6, у встановлений час разом з документами, які зазначені в повістці. Водночас, хто не одержав повістку, зобов’язаний з’явитися до військкомату з документом, що засвідчує особу.

       Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за викликом в комісаріат, нестимуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

        Загалом лави Збройних Сил України, інших військових формувань та Державної спеціальної служби транспорту упродовж двох місяців мають поповнити юнаки віком від 20-ти до 27-ми років. Хто має вищу освіту - служитиме рік, решта - півтора. До зони АТО строковиків не відряджатимуть.